Панельний обігрівач Flyme 600TB (C600TB-DS)
Виготовлено сміливими
до закінчення акції: 9 днів
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Хочеш дешевше?
Україна
Площа 12-15 м²
Термостат: електронний
Керування: електронне
Висота 900 мм
Ширина, мм: 450
Рекомендована площа для основного опалення, м²: 5-8
Монтаж: настінний
Вага, кг: 15
Глибина, мм: 50
5 років гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Україна
Потужність
600 Вт
Виробництво
Рекомендована площа для основного опалення
5-8 м²
Рекомендована площа для додаткового опалення
12-15 м²
Оснащення і функції
блокування клавіш, дисплей, програматор, регулювання температури, таймер, терморегулятор
Термостат
електронний
Безпека
захист від дітей, захист від замерзання, захист від перегріву
Керування
електронне
Монтаж
Матеріал лицьовій панелі
керамограніт
Тип поверхні
матова
Контроль температури
по поверхні обігрівача, по повітрю в приміщенні
Клас захисту
IP20
Комплектація
керамічний обігрівач, гарантійний талон, інструкція, настінне кріплення
Додатково
Особливості
безшумний, не спалює кисень, не сушить повітря, сучасний дизайн
Фізичні характеристики
Колір
темний камінь
Вага
15 кг
Висота
900 мм
Глибина
50 мм
Ширина
450 мм