Акумулятор Genergy LFP-5120W (240075090)
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Номінальна напруга 48 В
Тип акумулятора літій-залізо-фосфатний LiFePO4
Ресурс акумулятора 4000 циклів
Накопичувана енергія, Вт·г: 5120
Гарантія, міс.: 12
12 міс. гарантії від виробника
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Genergy LFP-5120W (240075090) Genergy LFP-5120W (240075090)
Merlion LiFePO4 48V 200Ah (LFP48-200US) Merlion LiFePO4 48V 200Ah (LFP48-200US)
Ritar LiFePO4 R-LFP 51.2V 150Ah Ritar LiFePO4 R-LFP 51.2V 150Ah
Pylontech LiFePO4 48V 100Ah (US5000) Pylontech LiFePO4 48V 100Ah (US5000)
Deye SE-G5.1 Pro-B LV 51.2V 100Ah 5.12kWh Deye SE-G5.1 Pro-B LV 51.2V 100Ah 5.12kWh