Батарейка Gp CR 123A Lithium FOTO 3.0V (CR123A-U1 / 4891199001086)
до закінчення акції: 17 днів
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Хочеш дешевше?
GP
Типорозмір: CR123A (16340)
Електрохімічна система: літієва (C)
Кількість в упаковці, шт: 1
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
CR2 (15270)
1 шт
CR123A (16340)
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Китай
Типорозмір
Електрохімічна система
літієва (C)
Кількість в упаковці
Напруга
3 В
Форма батарейки
циліндрична
EAN
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук
На питання відповідають експерти
Безкоштовна доставка замовлень по Україні
Порівняйте зі схожими моделями
Panasonic CR 123 BLI 1 Lithium Panasonic CR 123 BLI 1 Lithium
Ajax CR123A 3V Ajax CR123A 3V
Varta CR 123A BLI 1 Lithium Varta CR 123A BLI 1 Lithium
Основні характеристики
Тип
батарейка
батарейка
Типорозмір
Електрохімічна система
Li-ion
Li-ion
Lithium
Кількість в упаковці
2 шт
Напруга
3 В
3 В
3 В
3 В
3 В
3 В
3 В
3-6 В
Ємність
1500 mА⋅h
1500 mА⋅h
Колекції
Duracell CR 123
Duracell CR 123
Panasonic CR
Форма батарейки
циліндрична
Виробництво
Китай
Бельгія
Фізичні характеристики
Ширина
17 мм
20 мм
17 мм
40 мм
120 мм
Висота
34.5 мм
80 мм
20 мм
20 мм
Довжина
120 мм
34.5 мм
60 мм
80 мм
Вага
0.05 кг
0.02 кг
0.03 кг
Вага
16 г
Діаметр
17 мм