Кухонний комплект Hansgrohe C71-F660-08 43202800
Немає в наявності
Уточнюйте ціну
або
Ширина мийки, мм: 760
Матеріал: нержавіюча сталь
Діаметр зливного отвору, ″: 3 1/2
Особливості моделі: зі змішувачем, із сифоном
Глибина мийки, мм: 500
Ширина основної чаші, мм: 660
Глибина основної чаші, мм: 400
Висота основної чаші, мм: 190
5 років гарантії від виробника
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Hansgrohe C71-F660-08 43202800 Hansgrohe C71-F660-08 43202800
Уточнюйте ціну
Lidz H5050 3.0/1.0 мм Brush Lidz H5050 3.0/1.0 мм Brush
Основні характеристики
Матеріал
нержавіюча сталь
нержавіюча сталь
Установка
встик зі стільницею, на стільницю, під стільницю
на стільницю
на стільницю
Кількість чаш
1 шт
1 шт
Типорозмір додаткової чаші
Діаметр зливного отвору
3 1/2 ″
Особливості моделі
зі змішувачем, із сифоном
з переливом, із сифоном
з переливом, із сифоном
з переливом, з дозатором, із сифоном
з крилом, з переливом, із сифоном
з дозатором, з переливом, із сифоном
Розташування крила
справа
Розташування переливу
Переваги моделі та технологічні особливості
можливість інсталяції дозатора, інтегрована мийка
удароміцність, витривалість на високу температуру
Форма
прямокутна
квадратна
квадратна
прямокутна
Тип поверхні
брошована
сатин
брошована
сатин
Комплектація
інструкція, сифон, перелив, кошик, кухонна мийка, корзинчастий вентиль
кухонна мийка, сифон, кріплення, гарантійний талон, дозатор
кухонна мийка, перелив, сифон, корзинчастий вентиль
дозатор, інструкція, сифон, перелив, кухонна мийка, корзинчастий вентиль
Виробництво
Польща
Польща
Колекції
Фізичні характеристики
Ширина мийки
760 мм
760 мм
550 мм
550 мм
710 мм
600 мм
500 мм
500 мм
800 мм
400 мм
500 мм
Глибина мийки
500 мм
500 мм
500 мм
500 мм
450 мм
500 мм
500 мм
500 мм
500 мм
500 мм
500 мм
Висота мийки
200 мм
215 мм
230 мм
Ширина основної чаші
660 мм
660 мм
450 мм
450 мм
660 мм
550 мм
450 мм
450 мм
400 мм
350 мм
400 мм
Глибина основної чаші
400 мм
400 мм
400 мм
400 мм
400 мм
400 мм
400 мм
400 мм
400 мм
400 мм
400 мм
Висота основної чаші
190 мм
185 мм
185 мм
185 мм
185 мм
200 мм
215 мм
220 мм
160 мм
230 мм
160 мм
Ширина малої чаші
Глибина малої чаші
Висота малої чаші
Ширина монтажного вирізу
430 мм
740 мм
430 мм
430 мм
658 мм
580 мм
480 мм
480 мм
380 мм
Глибина монтажного вирізу
220 мм
480 мм
220 мм
220 мм
398 мм
480 мм
480 мм
480 мм
480 мм
Колір
сталь
сталь
Вага
3.1 кг
1.8 кг
Товщина матеріалу
Габарити в упаковці
Ширина в упаковці
450 мм
Висота в упаковці
250 мм
Глибина в упаковці
550 мм
Вага в упаковці
Гарантія
Гарантія
60 міс.
60 міс.
36 міс.
36 міс.
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Німеччина
Кількість чаш
Діаметр зливного отвору
Особливості моделі
зі змішувачем, із сифоном
Комплектація
Фізичні характеристики
Ширина мийки
760 мм
Глибина мийки
Ширина основної чаші
660 мм
Глибина основної чаші
400 мм
Висота основної чаші
190 мм
Ширина монтажного вирізу
430 мм
Глибина монтажного вирізу
220 мм