Кухонний комплект Hansgrohe S520-F510 + Talis M54 Black
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Німеччина
Ширина мийки, мм: 570
Матеріал: граніт
Особливості моделі: з переливом, зі змішувачем, із сифоном
Глибина мийки, мм: 510
Ширина основної чаші, мм: 514
Глибина основної чаші, мм: 358
Висота основної чаші, мм: 180
5 років гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Колір: чорний
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Hansgrohe S520-F510 + Talis M54 Black Hansgrohe S520-F510 + Talis M54 Black
Hansgrohe S52 S520-F510 (43359170) Hansgrohe S52 S520-F510 (43359170)
Elleci Best 105 Nero 40 Elleci Best 105 Nero 40
Elleci Unico 125 Nero 40 Elleci Unico 125 Nero 40
Elleci Unico 300 Nero 40 Elleci Unico 300 Nero 40
Elleci Easy 290 Full Black 40 Elleci Easy 290 Full Black 40
Elleci Q 105 on top Nero 40 Elleci Q 105 on top Nero 40
Основні характеристики
Матеріал
граніт
граніт
Установка
на стільницю
на стільницю
Кількість чаш
1 шт
1 шт
Діаметр зливного отвору
3 1/2 ″
3 1/2 ″
Особливості моделі
з переливом, зі змішувачем, із сифоном
із сифоном
з отвором, із сифоном
з крилом, з реверсивною установкою
з крилом
із сифоном
зі змішувачем, із сифоном
з крилом, із сифоном, з реверсивною установкою
Розташування крила
зліва, справа
зліва
зліва, справа
Переваги моделі та технологічні особливості
удароміцність, витривалість на високу температуру, стійкість до зміни кольору
висока стійкість до подряпин
Форма
прямокутна
прямокутна
Тип поверхні
матова
Комплектація
кухонна мийка, сифон, кріплення, гарантійний талон, кухонний змішувач Hansgrohe Talis M54 Black
кухонна мийка, сифон, кріплення, гарантійний талон
кріплення, сифон, ущільнювальна стрічка, кухонна мийка
кріплення, сифон, кухонна мийка
Виробництво
Німеччина
Італія
Китай
Італія
Колекції
Best
Unico 125
Unico 300
Easy 290
Фізичні характеристики
Ширина мийки
570 мм
570 мм
570 мм
570 мм
1000 мм
860 мм
650 мм
560 мм
790 мм
780 мм
570 мм
Глибина мийки
510 мм
510 мм
510 мм
510 мм
500 мм
500 мм
500 мм
510 мм
500 мм
435 мм
500 мм
Ширина основної чаші
514 мм
514 мм
506 мм
500 мм
430 мм
430 мм
380 мм
450 мм
380 мм
385 мм
500 мм
Глибина основної чаші
358 мм
358 мм
386 мм
360 мм
478 мм
347 мм
435 мм
400 мм
435 мм
365 мм
400 мм
Висота основної чаші
180 мм
180 мм
230 мм
190 мм
195 мм
195 мм
200 мм
190 мм
200 мм
230 мм
220 мм
Ширина монтажного вирізу
550 мм
550 мм
980 мм
840 мм
540 мм
Глибина монтажного вирізу
490 мм
490 мм
480 мм
480 мм
490 мм
Колір
чорний
чорний
Гарантія
Гарантія
60 міс.
60 міс.
120 міс.
36 міс.
120 міс.
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Матеріал
Установка
Кількість чаш
Особливості моделі
Форма
Комплектація
Виробництво
Фізичні характеристики
Ширина мийки
570 мм
Глибина мийки
510 мм
Ширина основної чаші
514 мм
Глибина основної чаші
358 мм
Висота основної чаші
180 мм
Ширина монтажного вирізу
550 мм
Глибина монтажного вирізу
490 мм