Колектор з витратомірами Hazer 1"х4 HKB-202/04
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Китай
Призначення колектора: для теплої підлоги
Кількість контурів/відводів, шт: 4
Діаметр підключення колектора: 1″
Діаметр підключення відводів: 3/4″
Особливості: витратоміри, термостатичні клапани, євроконус у комлпекті
14 днів на обмін та повернення
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Hazer 1"х4 HKB-202/04 Hazer 1"х4 HKB-202/04
FADO 1"х4 KRV04 FADO 1"х4 KRV04
Tervix Pro Line 4 контури (501204) Tervix Pro Line 4 контури (501204)
Основні характеристики
Призначення колектора
для теплої підлоги
для теплої підлоги
Тип колектора водопостачання
регульований
Кількість контурів/відводів
Діаметр підключення колектора
1″
Діаметр підключення відводів
3/4″
Різьба термоклапана
M30х1,5
M30х1,5
Вид євроконуса (у комплекті)
16*3/4″
16*3/4″
Особливості
витратоміри, термостатичні клапани, євроконус у комлпекті
витратоміри, євроконус у комлпекті, термостатичні клапани
євроконус (опція)
витратоміри, євроконус (опція)
витратоміри, євроконус (опція), термостатичні клапани
витратоміри, євроконус (опція)
витратоміри, адаптер євроконус-площина
Міжосьова відстань колекторних балок
200 мм
210 мм
210 мм
Крок відводів
50 мм
50 мм
50 мм
50 мм
Максимальний тиск
10 бар
10 бар
10, 6 бар
6 бар
Максимальна температура
95 °C
90 °C
120 °C
120 °C
110 °C
95 °C
95 °C
90 °C
90 °C
Діапазон регулювання температури
25-50 °C
Діапазон регулювання витратомірів
0-5 л/хв
0.5-5 л/хв
0-6 л/хв
Максимальна витрата колектора
2.5 м³/год
Матеріал
латунь
латунь
нержавіюча сталь
Покриття
нікель
хром
хром
нікель
Комплектація
подавальний колектор, зворотній колектор, термостатичні клапани, витратоміри, кронштейн - 2шт.
колектор у зборі
колектор у зборі з витратомірами
термостатичні клапани, колектор у зборі з витратомірами
Виробництво
Китай
Туреччина
Україна
Італія
Україна
Італія
Туреччина
Фізичні характеристики
Ширина
202 мм
206 мм
212 мм
200 мм
280 мм
Глибина
95 мм
350 мм
80 мм
210 мм
Висота
330 мм
90 мм
326 мм
340 мм
Вага
3 кг
Габарити в упаковці
Ширина в упаковці
325 мм
349 мм
Висота в упаковці
372 мм
135 мм
Глибина в упаковці
57 мм
97 мм