Колектор з витратомірами з матовою нержавіючої сталі Hazer 1"х6 HRS-302/06
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Китай
Призначення колектора: для теплої підлоги
Кількість контурів/відводів, шт: 6
Діаметр підключення колектора: 1″
Діаметр підключення відводів: 3/4″
Особливості: витратоміри, євроконус у комлпекті, термостатичні клапани
14 днів на обмін та повернення
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Hazer 1"х6 HRS-302/06 Hazer 1"х6 HRS-302/06
Karro KR-1010 x 6в Karro KR-1010 x 6в
Reiger 1"х3/4"х6 (6555280) Reiger 1"х3/4"х6 (6555280)
Fado 1"x3/4" 6 виходів (KRZ06) Fado 1"x3/4" 6 виходів (KRZ06)
FADO 1"х6 KRVS06 FADO 1"х6 KRVS06
Termojet 6в TJ-W-06 Termojet 6в TJ-W-06
Основні характеристики
Призначення колектора
для теплої підлоги
для теплої підлоги
Кількість контурів/відводів
Діаметр підключення колектора
1″
Діаметр підключення відводів
3/4″
1/2″
Різьба термоклапана
M30х1,5
M30х1,5
Вид євроконуса (у комплекті)
16*3/4″
16*3/4″
Особливості
витратоміри, євроконус у комлпекті, термостатичні клапани
витратоміри, євроконус (опція)
витратоміри, євроконус (опція)
євроконус (опція)
витратоміри, євроконус (опція), термостатичні клапани
Міжосьова відстань колекторних балок
210 мм
210 мм
Крок відводів
50 мм
50 мм
Максимальний тиск
10 бар
10 бар
Максимальна температура
90 °C
90 °C
95 °C
90 °C
110 °C
110 °C
Діапазон регулювання витратомірів
0-5 л/хв
Максимальна витрата колектора
2.5 м³/год
Матеріал
нержавіюча сталь
латунь
латунь
нержавіюча сталь
латунь, нержавіюча сталь
Покриття
хром
хром
Комплектація
подавальний колектор, зворотній колектор, термостатичні клапани, витратоміри, кронштейн - 2шт.
колектор, запірні клапани
колектор у зборі з витратомірами
Виробництво
Китай
Туреччина
Україна
Італія
Україна
Максимальна витрата клапана
2.1 м³/год
Фізичні характеристики
Ширина
350 мм
302 мм
380 мм
326 мм
306 мм
300 мм
338 мм
Глибина
95 мм
95 мм
210 мм
350 мм
100.5 мм
360 мм
Висота
302 мм
330 мм
340 мм
90 мм
290 мм
90 мм
Вага
4.35 кг
3.55 кг
Габарити в упаковці
Ширина в упаковці
422 мм
350 мм
498 мм
Висота в упаковці
370 мм
135 мм
137 мм
Глибина в упаковці
56 мм
100 мм
98 мм