Радіатор для опалення Korad 33VKP 400x1700 (V00334017009016011)
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Словаччина
Площа обігріву, м²: 37.83
Матеріал радіатора: сталь
Висота 400 мм
Довжина 1700 мм
Глибина, мм: 155
Під'єднання: нижнє
Тип панельного радіатора: 33
Типорозмір сталевого радіатора, мм: 400x1700
10 років гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Під'єднання: нижнє
Розташування нижнього підключення: справа
Тип панельного радіатора: 33
Висота, мм: 400
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Основні характеристики
Площа обігріву
Матеріал радіатора
сталь
сталь
Тип радіатора
панельний
панельний
Монтаж
настінний
настінний
Під'єднання
нижнє
нижнє
Розташування нижнього підключення
справа
справа
Тип панельного радіатора
Типорозмір сталевого радіатора
400x1700 мм
600x1400 мм
400x1200 мм
500x1000 мм
400x1400 мм
400x1500 мм
400x1400 мм
400x2500 мм
300x1200 мм
300x1600 мм
500x1400 мм
Теплова потужність
3783 Вт
4311 Вт
2671 Вт
2665 Вт
2195 Вт
2351 Вт
3183 Вт
3919 Вт
2111 Вт
2815 Вт
3731 Вт
Призначення
для автономного опалення, для центрального опалення
Максимальна температура
110 °C
110 °C
110 °C
110 °C
110 °C
110 °C
110 °C
110 °C
110 °C
110 °C
110 °C
Комплектація
радіатор, кріплення, заглушка, кран Маєвського
кран Маєвського 1/2″, верхню решітку, бічну панель, монтажні кронштейни
Максимальний тиск
10 бар
Діаметр (дюйм)
1/2 ″
Товщина металу
1.2 мм
1.2 мм
1.2 мм
1.2 мм
1.2 мм
1.2 мм
1.25 мм
1.2 мм
1.2 мм
1.2 мм
1.2 мм
Виробництво
Словаччина
Італія
Об'єм води в радіаторі
11.1 л
7.84 л
7.87 л
6.12 л
6.56 л
6.24 л
8.32 л
Особливості моделі
вентильна вставка M30x1.5
вентильна вставка M30x1.5
Фізичні характеристики
Міжосьова відстань
50 мм
50 мм
50 мм
50 мм
50 мм
50 мм
50 мм
50 мм
50 мм
50 мм
50 мм
Висота
400 мм
600 мм
400 мм
500 мм
400 мм
400 мм
400 мм
400 мм
300 мм
300 мм
500 мм
Довжина
1700 мм
1400 мм
1200 мм
1000 мм
1400 мм
1500 мм
1400 мм
2500 мм
1200 мм
1600 мм
1400 мм
Глибина
155 мм
155 мм
155 мм
155 мм
100 мм
100 мм
157 мм
100 мм
155 мм
155 мм
155 мм
Колір
білий
білий
Вага
33.6 кг
36 кг
47.5 кг
60 кг
54.2 кг
Гарантія
Гарантія
120 міс.
120 міс.
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Площа обігріву
Матеріал радіатора
Тип радіатора
Монтаж
Під'єднання
Тип панельного радіатора
Типорозмір сталевого радіатора
400x1700 мм
Теплова потужність
3783 Вт
Призначення
Максимальна температура
110 °C
Комплектація
Максимальний тиск
Діаметр (дюйм)
Товщина металу
1.2 мм
Виробництво
Об'єм води в радіаторі
11.1 л
Особливості моделі
Фізичні характеристики
Міжосьова відстань
50 мм
Висота
400 мм
Довжина
1700 мм
Глибина
155 мм