Водонагрівач Kroner Runder K30VH2-D (CV034360)
до закінчення акції: 18 днів
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Китай
Об'єм цього бойлера: 30 л
Тип ТЕНа: сухий
Потужність ТЕНа 2000 Вт
Мінімальний час нагріву води, хв.: 42
Висота 555 мм
Ширина 340 мм
Глибина 360 мм
Форма бойлера: циліндричний
Встановлення: вертикальна, горизонтальна
Підключення води: знизу, ліворуч
5 років гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
30 л
Висота: 555 мм
Ширина: 340 мм
Глибина: 360 мм
50 л
Висота: 800 мм
Ширина: 340 мм
Глибина: 365 мм
80 л
Висота: 860 мм
Ширина: 410 мм
Глибина: 435 мм
100 л
Висота: 1020 мм
Ширина: 410 мм
Глибина: 435 мм
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Німеччина
Номінальний об'єм
Форма бойлера
Тип ТЕНа
Потужність ТЕНа
Кількість ТЕНів
2 шт
Мінімальний час нагріву води
42 хв.
Максимальна температура нагріву
75 °C
Монтаж
Підключення води
знизу, ліворуч
Особливості та функції
дисплей, регулювання температури, індикатор нагріву
Діаметр підключення
1/2 ″
Додатково
захист від перегріву
Управління
Комплектація
Регулятор температури
зовнішній
Електроживлення
230 В
Клас захисту
IPX4
Матеріал корпусу
метал
Матеріал внутрішнього бака
Покриття внутрішнього бака
емаль
Подача води
напірний
Робочий тиск
6 бар, 0.6 бар
Тип бойлера
електричний
Виробництво
EAN
Енергоефективність
Клас енергоефективності
C
Фізичні характеристики
Висота
555 мм
Ширина
340 мм
Глибина
360 мм
Колір
білий
Вага
Габарити в упаковці
Висота в упаковці
650 мм
Ширина в упаковці
400 мм
Глибина в упаковці
400 мм
Вага в упаковці
Гарантія
Примітка
Гарантія на бак
60 міс.
Сервісне обслуговування
1 раз на рік
Гарантія на електричну частину
12 міс.
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук
На питання відповідають експерти
Популярні в категорії
Ariston VELIS PRO DRY WIFI 80 EU (3100909)
Водонагрівач
Atlantic Steatite Elite VM 080 D400S-2-BC (851407)
Водонагрівач
Atlantic Steatite Elite VM 050 D400S-2-BC (841361)
Ariston VELIS PRO DRY WIFI 100 EU (3100910)
Ariston BLU1 R 80 V 1.5 К PL DRY (3201454)
Ariston BLU1 ECO 80 V 1,8K PL DRY (3201457)
Ariston BLU1 R 50 V 1.5 К PL DRY (3201453)
Ariston VELIS PRO DRY WIFI 50 EU (3100908)
Willer Grand EV80DR
Willer Grand EV80DR
Atlantic Steatite Cube Slim VM 50 S3 C 1500W