Рушникосушка Luxrad Regular 1160x500 R приховане підлючення (REG11605007016EPPA600)
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Польща
Тип: електричний
Підключення електроживлення: справа
Розташування вимикача: справа
Матеріал: сталь
Висота 1160 мм
Ширина 500 мм
Глибина 96 мм
Вага, кг: 13.27
6 років гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Кількість секцій, шт: 23
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Основні характеристики
Тип
електричний
електричний
Керування
регулювання температури, таймер
Вид
стаціонарний
стаціонарний
Робоча температура
30, 60 °C
30, 60 °C
30, 60 °C
30, 60 °C
30, 60 °C
Максимальна температура
95 °C
95 °C
95 °C
95 °C
95 °C
Електроживлення
230 В
230 В
230 В
230 В
230 В
Підключення електроживлення
справа
справа
зліва
зліва
Розташування вимикача
Максимальна потужність
600 Вт
600 Вт
600 Вт
600 Вт
600 Вт
Клас захисту
IPX5
IPX5
IPX4
IPX4
Форма
драбинка
драбинка
Особливості моделі
приховане підключення до електромережі
Кількість секцій
23 шт
10 шт
10 шт
Профіль труби
кругла
прямокутна
прямокутна
Розташування рушникосушки
вертикальне
вертикальне
Монтаж
настінний
настінний
Виробництво
Польща
Комплектація
кріплення, інструкція з експлуатації, рушникосушка - 1шт.
Матеріал
сталь
сталь
Колекції
Luxrad Regular
Luxrad Scala New
Luxrad Scala New
Фізичні характеристики
Висота
1160 мм
1230 мм
1230 мм
1230 мм
1230 мм
Ширина
500 мм
500 мм
500 мм
500 мм
500 мм
Глибина
96 мм
89 мм
89 мм
89 мм
89 мм
Міжосьова відстань
470 мм
470 мм
470 мм
470 мм
470 мм
Вага
13.5 кг
13.5 кг
Колір
антрацит
антрацит
Гарантія
Гарантія
72 міс.
72 міс.
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Вид
Робоча температура
30 °C, 60 °C
Максимальна температура
95 °C
Електроживлення
230 В
Підключення електроживлення
Розташування вимикача
Максимальна потужність
600 Вт
Клас захисту
Форма
Особливості моделі
Кількість секцій
Профіль труби
кругла
Розташування рушникосушки
Монтаж
Виробництво
Комплектація
Матеріал
Колекції
Фізичні характеристики
Висота
1160 мм
Ширина
500 мм
Глибина
96 мм
Міжосьова відстань
470 мм