Рушникосушка Luxrad Salto I 1200x430 L (SIN12004309003ELVW600)
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Польща
Тип: електричний
Підключення електроживлення: зліва
Розташування вимикача: зліва
Матеріал: сталь
Висота 1200 мм
Ширина 430 мм
Глибина 141 мм
Вага, кг: 16.7
6 років гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Висота, мм: 1200
Кількість секцій, шт: 24
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Luxrad Salto I 1200x430 L (SIN12004309003ELVW600) Luxrad Salto I 1200x430 L (SIN12004309003ELVW600)
Основні характеристики
Тип
електричний
електричний
Керування
регулювання температури, таймер
електронне
Вид
стаціонарний
стаціонарний
Діаметр підключення
1/2 ″
Робоча температура
30, 60 °C
Максимальна температура
95 °C
Електроживлення
230 В
230 В
Підключення електроживлення
зліва
справа
Розташування вимикача
зліва
справа
Максимальна потужність
600 Вт
600 Вт
Клас захисту
IPX4
Форма
драбинка
драбинка
Кількість секцій
24 шт
14 шт
Профіль труби
кругла
квадратна
Розташування рушникосушки
вертикальне
вертикальне
Монтаж
настінний
настінний
Виробництво
Польща
Комплектація
кріплення, інструкція з експлуатації, рушникосушка - 1шт.
Матеріал
сталь
емальована сталь
Колекції
Luxrad Salto I
Terma BL037
Фізичні характеристики
Висота
1200 мм
1680 мм
Ширина
430 мм
400 мм
Глибина
141 мм
90 мм
Міжосьова відстань
370 мм