Акумуляторна батарея MCA GEL 12V 100Ah (FCG12-100AT)
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
MCA
Номінальна напруга 12 В
Тип акумулятора свинцево-кислотний GEL
Номінальна ємність 100 A·h
Глибина, мм: 174
Ширина, мм: 331
Висота, мм: 214
Вага, кг: 29.2
Гарантія, міс.: 12
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
MCA GEL 12V 100Ah (FCG12-100AT) MCA GEL 12V 100Ah (FCG12-100AT)