Акумуляторна батарея Merlion LiFePO4 12.8V 18Ah (LFP12.8-18US)
Програма ЕнергоГрант
до закінчення акції: 110 днів
Сплачуйте частинами із ПУМБ
до закінчення акції: 6 днів
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Хочеш дешевше?
Китай
Номінальна напруга 12 В
Тип акумулятора літій-залізо-фосфатний LiFePO4
Номінальна ємність 18 A·h
Ресурс акумулятора 5000 циклів
Накопичувана енергія, Вт·г: 230
Глибина, мм: 77
Ширина, мм: 181
Висота, мм: 168
Вага, кг: 2.8
Гарантія, міс.: 24
24 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
Номінальна ємність: 18 A·h
Накопичувана енергія: 230 Вт·г
Номінальна ємність: 9 A·h
Накопичувана енергія: 115 Вт·г
Номінальна ємність: 9 A·h
Накопичувана енергія: 115 Вт·г
Номінальна ємність: 12 A·h
Накопичувана енергія: 153.6 Вт·г
Номінальна ємність: 12 A·h
Номінальна ємність: 18 A·h
Накопичувана енергія: 230.4 Вт·г
Номінальна ємність: 18 A·h
Накопичувана енергія: 230 Вт·г
Номінальна ємність: 24 A·h
Накопичувана енергія: 307 Вт·г
Номінальна ємність: 200 A·h
Накопичувана енергія: 2560 Вт·г
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Китай
Номінальна напруга
Накопичувана енергія
230 Вт·г
Зарядна напруга (буферний режим)
Зарядна напруга (циклічний режим)
Максимальний струм для заряду АКБ
20 А
Тип підключення
T5
Матеріал корпусу
ABS-пластик
Температура зберігання акумулятора
0 °C
Робоча температура заряду
0 °C, 45 °C, 0 °C
Робоча температура розряду (експлуатації)
-20 °C, 80 °C
Максимальний струм розряду
20 А
Розміщення
підлогове
Виробництво
EAN
Акумуляторна батарея
Номінальна ємність
Ресурс акумулятора
Фізичні характеристики
Глибина
77 мм
Ширина
181 мм
Висота
168 мм
Вага
2.8 кг
Гарантія
Гарантія
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук
На питання відповідають експерти
Безкоштовна доставка замовлень по Україні
Порівняйте зі схожими моделями
Merlion LiFePO4 12.8V 18Ah (LFP12.8-18US) Merlion LiFePO4 12.8V 18Ah (LFP12.8-18US)