Акумулятор Merlion LiFePO4 12.8V 3AH (LFP12.8-3EB)
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Китай
Номінальна напруга 12 В
Тип акумулятора літій-залізо-фосфатний LiFePO4
Номінальна ємність 3 A·h
Ресурс акумулятора 3000 циклів
Накопичувана енергія, Вт·г: 38.4
Глибина, мм: 90
Ширина, мм: 70
Висота, мм: 101
Гарантія, міс.: 12
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Merlion LiFePO4 12.8V 3AH (LFP12.8-3EB) Merlion LiFePO4 12.8V 3AH (LFP12.8-3EB)
Merlion LiFePO4 12.8V 6Ah (LFP12.8-6EB) Merlion LiFePO4 12.8V 6Ah (LFP12.8-6EB)
Ritar LiFePO4 R-LFP 12.8V 9Ah Ritar LiFePO4 R-LFP 12.8V 9Ah
Основні характеристики
Номінальна напруга
12 В
12 В
12 В
Накопичувана енергія
38.4 Вт·г
76.8 Вт·г
115.2 Вт·г
Підходить
для інверторів сонячних систем
для інверторів сонячних систем
Зарядна напруга (буферний режим)
Зарядна напруга (циклічний режим)
Максимальний струм для заряду АКБ
1.5 А
3 А
4.5 А
Тип підключення
F2
T2
F2
Матеріал корпусу
пластик
пластик
ABS-пластик
Внутрішній опір
100 мОм
Струм короткого замикання
Температура зберігання акумулятора
10, 60 °C
0, 0 °C
Робоча температура заряду
10, 50 °C
0, 0, 45 °C
0, 50, 0 °C
Робоча температура розряду (експлуатації)
10, 60 °C
-20, 60 °C
-20, 55 °C
BMS плата
є
є
Кількість осередків у групі P
1
Кількість осередків у групі S
4
Номінал осередків
Максимальний струм розряду
146 А
Розміщення
підлогове
стелаж, підлогове
універсальне
Виробництво
Китай
Особливості моделі
Акумуляторна батарея
Тип акумулятора
літій-залізо-фосфатний LiFePO4
Номінальна ємність
3 A·h
6 A·h
9 A·h
Ресурс акумулятора
Фізичні характеристики
Висота з клемами
107 мм
107 мм
Глибина
90 мм
90 мм
65 мм
Ширина
70 мм
70 мм
151 мм
Висота
101 мм
101 мм
95 мм
Вага
0.8 кг
0.98 кг
Гарантія
Гарантія
24 міс.
24 міс.
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Номінальна напруга
Накопичувана енергія
38.4 Вт·г
1.5 А
Тип підключення
Матеріал корпусу
10 °C, 60 °C
Робоча температура заряду
10 °C, 50 °C
10 °C, 60 °C
BMS плата
Максимальний струм розряду
146 А
Розміщення
підлогове
Виробництво
EAN
Акумуляторна батарея
Номінальна ємність
3 A·h
Ресурс акумулятора
Фізичні характеристики
Висота з клемами
107 мм
Глибина
90 мм
Ширина
70 мм
Висота
101 мм
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук