Інвертор напруги Orbus ORMS2500 (ORMS2500/29012)
Безкоштовна доставка по Україні
до закінчення акції: 18 днів
до закінчення акції: 17 днів
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Хочеш дешевше?
Китай
Вид інвертора: автономний
Призначення: для автомобіля
Кількість підключень вхідних стрінгів, шт: 2
Номінальна напруга АКБ, В: 12
3 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Туреччина
Вид інвертора
Кількість фаз
Призначення
для автомобіля
Кількість підключень вхідних стрінгів
2 шт
Тип перетворювача
інвертор напруги
Виробництво
Китай
Вхідні характеристики постійної напруги (DС)
Максимальна вхідна потужність
2500 Вт
Вихідні характеристики змінної напруги (AC)
Номінальна вихідна напруга
220 В
Акумуляторна батарея
Сумісні АКБ
свинцево-кислотний
Номінальна напруга АКБ
12 В
Фізичні характеристики
Ширина
300 мм
Висота
400 мм
Глибина
180 мм
Вага
5.3 кг
Гарантія
Гарантія
3 міс.
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук
На питання відповідають експерти
Безкоштовна доставка замовлень по Україні
Порівняйте зі схожими моделями
Основні характеристики
Вид інвертора
автономний
автономний
Кількість фаз
однофазний
однофазний
Призначення
для автомобіля
1 шт
1 шт
Максимальна ефективність
90 %
85 %
90 %
90 %
90 %
90 %
Зовнішнє підключення
клеми
клеми, USB
клеми
USB, клеми
Тип перетворювача
інвертор напруги
Безпека
захист від короткого замикання, захист від перевантаження
захист від короткого замикання, захист від перевантажень
Виробництво
Максимальна вхідна потужність
2500 Вт
2000 Вт
1800 Вт
2500 Вт
300 Вт
150 Вт
150 Вт
1500 Вт
1200 Вт
1500 Вт
300 Вт
Робочий діапазон вхідної напруги (Udc min - UDC max)
Номінальна вихідна потужність
Номінальна вихідна напруга
220 В
220 В
220 В
220 В
220 В
220 В
220 В
220 В
Вихідна частота
50 Гц
50 Гц
Акумуляторна батарея
Сумісні АКБ
свинцево-кислотний
Номінальна напруга АКБ
12 В
12 В
24 В
12 В
12 В
12 В
12 В
12 В
12 В
12 В
12 В
Додатково
Особливості
Фізичні характеристики
Ширина
300 мм
250 мм
300 мм
185 мм
310 мм
310 мм
Висота
400 мм
370 мм
390 мм
105 мм
300 мм
300 мм
Глибина
180 мм
150 мм
180 мм
60 мм
180 мм
180 мм