Батарейка Philips A27 Alkaline 27A 5pcs/card (LR27A5B/93)
Немає в наявності
Уточнюйте ціну
або
Типорозмір: A27 (L828, 8LR732)
Кількість в упаковці, шт: 5
Ємність, mА⋅h: 70
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
A23 (LR23, 8LR932)
5 шт
Уточнюйте ціну
A27 (L828, 8LR732)
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Philips A27 Alkaline 27A 5pcs/card (LR27A5B/93) Philips A27 Alkaline 27A 5pcs/card (LR27A5B/93)
everActive A27 BL 5шт everActive A27 BL 5шт
Duracell MN27 / A27 (5000394023352) Duracell MN27 / A27 (5000394023352)
Kodak Max alk K 27 A Kodak Max alk K 27 A
Toshiba 27A BP-1C Toshiba 27A BP-1C
Varta V 27 A BLI 1 Alkaline Varta V 27 A BLI 1 Alkaline
Основні характеристики
Тип
батарейка
батарейка
Типорозмір
Електрохімічна система
лужна
Alkaline
Alkaline
лужно-алкалінова (L)
лужна
марганцево-цинкова
Кількість в упаковці
1 шт
1 шт
2 шт
Напруга
12 В
12 В
12 В
12 В
12 В
12 В
12 В
12 В
12 В
9-12 В
Ємність
70 mА⋅h
25 mА⋅h
18 mА⋅h
20 mА⋅h
20 mА⋅h
Комплектація
батарейки
батарейки
Колекції
Gp U A MN
Duracell MN
Gp U A MN
Особливості моделі
технологія Duralock
Форма батарейки
циліндрична
циліндрична
Виробництво
Китай
Китай
Бельгія
Фізичні характеристики
Ширина
7.7 мм
60 мм
Висота
28.2 мм
10 мм
Довжина
27.6 мм
60 мм
Вага
0.01 кг
Вага
4.4 г
4.6 г
4.8 г
Діаметр
8 мм
Гарантія
Гарантія
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Нідерланди
Типорозмір
Кількість в упаковці
Напруга
12 В
Ємність
70 mА⋅h
Форма батарейки
EAN
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук