Батарейка Philips AAA LR03 Premium Alkaline * 4 (LR03M4B/10)
Немає в наявності
Уточнюйте ціну
або
Типорозмір: AAA (мізинчикові)
Електрохімічна система: Alkaline
Кількість в упаковці, шт: 4
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Основні характеристики
Тип
батарейка
батарейка
Типорозмір
AAA (мізинчикові)
Електрохімічна система
Alkaline
Кількість в упаковці
4 шт
18 шт
Напруга
1,5 В
1,5 В
1,5 В
1,5 В
1,5 В
1,5 В
1,5 В
1,5 В
1,5 В
1,5 В
1,5 В
Ємність
2185 mА⋅h
1900 mА⋅h
Комплектація
батарейки
батарейки
Колекції
Duracell LR MN
Esperanza Alkaline
Duracell LR MN
Форма батарейки
циліндрична
циліндрична
Виробництво
Китай
Китай
Фізичні характеристики
Ширина
10 мм
10 мм
10.5 мм
10 мм
10.5 мм
10 мм
Висота
44 мм
44.5 мм
44.5 мм
44 мм
Довжина
10 мм
45 мм
45 мм
10.5 мм
10 мм
Вага
0.02 кг
0.01 кг
0.01 кг
0.02 кг
Вага
Діаметр
10,5 мм
Габарити в упаковці
Ширина в упаковці
80 мм
40 мм
Висота в упаковці
10 мм
10 мм
Глибина в упаковці
115 мм
45 мм
Вага в упаковці
0.05 кг
0.04 кг
Гарантія
Гарантія
3 міс.
3 міс.
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Нідерланди
Типорозмір
Електрохімічна система
Кількість в упаковці
Напруга
1,5 В