Батарейка Philips Lithium Ultra FR03 * 2 (FR03LB2A/10)
Немає в наявності
Уточнюйте ціну
або
Типорозмір: AAA (мізинчикові)
Електрохімічна система: літієва (C)
Кількість в упаковці, шт: 2
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Основні характеристики
Тип
батарейка
батарейка
Типорозмір
AAA (мізинчикові)
Електрохімічна система
літієва (C)
лужно-алкалінова (L)
лужно-алкалінова (L)
Alkaline
лужна
Кількість в упаковці
2 шт
18 шт
12 шт
Напруга
1,5 В
1,5 В
1,5 В
1,5 В
1,5 В
1,5 В
1,5 В
1,5 В
1,5 В
1,5 В
1,5 В
Ємність
1900 mА⋅h
Комплектація
батарейки
батарейки
Колекції
Gp AAA LR03
Panasonic Pro Power
Duracell LR MN
Duracell LR MN
Особливості моделі
Форма батарейки
циліндрична
циліндрична
Виробництво
Китай
Китай
Фізичні характеристики
Ширина
80 мм
10.5 мм
10 мм
10 мм
10 мм
Висота
100 мм
44.5 мм
44 мм
44 мм
44 мм
Довжина
10 мм
10.5 мм
10 мм
10 мм
10 мм
Вага
0.05 кг
0.02 кг
0.02 кг
Вага
Діаметр
Гарантія
Гарантія
1 міс.
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Нідерланди
Типорозмір
Електрохімічна система
Кількість в упаковці
Напруга
1,5 В