Радіатор для опалення Purmo Ventil Compact 22 400x1400 (F072204014011300)
Безкоштовна доставка по Україні
до закінчення акції: 17 днів
до закінчення акції: 16 днів
до закінчення акції: 17 днів
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Польща
Площа обігріву, м²: 17.14
Матеріал радіатора: сталь
Висота 400 мм
Довжина 1400 мм
Висота, мм: 400
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Теплова потужність
1714 Вт
Максимальна температура
110 °C
Товщина металу
1.25 мм
Виробництво
Об'єм води в радіаторі
6.3 л
Фізичні характеристики
Міжосьова відстань
50 мм
Висота
400 мм
Довжина
1400 мм
120 міс.
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук
На питання відповідають експерти
Порівняйте зі схожими моделями
Типорозмір сталевого радіатора
400x800 мм
200x1400 мм
300x1400 мм
200x1200 мм
400x1600 мм
205x1605 мм
Теплова потужність
1714 Вт
979 Вт
1346 Вт
1221 Вт
1766 Вт
1284 Вт
1285 Вт
1786 Вт
1177 Вт
2568 Вт
1311 Вт
Максимальна температура
110 °C
110 °C
110 °C
110 °C
110 °C
110 °C
110 °C
110 °C
110 °C
110 °C
110 °C
Комплектація
заглушка, інструкція, комплект кріплення
пробка, кран Маєвського
кріплення, пробка, кран Маєвського
кран Маєвського, заглушка
пробка, кран Маєвського
кран Маєвського, заглушка
Товщина металу
1.25 мм
1.25 мм
1.25 мм
1.25 мм
1.25 мм
1.25 мм
1.25 мм
1.25 мм
1.25 мм
1.25 мм
1.25 мм
Profil-V
Line-V
Об'єм води в радіаторі
6.3 л
3.6 л
4.95 л
4.5 л
4.5 л
3.46 л
3.63 л
4.85 л
3 л
6.95 л
4.15 л
Міжосьова відстань
50 мм
50 мм
50 мм
50 мм
50 мм
50 мм
50 мм
50 мм
50 мм
50 мм
50 мм
Висота
400 мм
400 мм
400 мм
400 мм
200 мм
400 мм
200 мм
300 мм
200 мм
400 мм
205 мм
Довжина
1400 мм
800 мм
1100 мм
1000 мм
1800 мм
800 мм
1400 мм
1400 мм
1200 мм
1600 мм
1605 мм
Глибина
100 мм
100 мм
102 мм
102 мм
100 мм
100 мм
100 мм
102 мм
100 мм
102 мм