Змішувачі для раковини Q-Tap Robin QTROB1060102C Chrome
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Чеська Республіка
Призначення: для умивальника
Розмір картриджа змішувача 25 мм
Матеріал: латунь
Висота виливу, мм: 100
Довжина виливу, мм: 130
10 років гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Тип поверхні: глянцева
Колір: хром
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Q-Tap Robin QTROB1060102C Chrome Q-Tap Robin QTROB1060102C Chrome
Imprese Perla f03508001CB хром Imprese Perla f03508001CB хром
Основні характеристики
Призначення
для умивальника
для умивальника
Тип
змішувач
змішувач
Тип поверхні
глянцева
глянцева
Монтаж
врізний
врізний
Керування
одноважільний
одноважільний
Тип виливу
стаціонарний
стаціонарний
Форма виливу
Г-подібний
Г-подібний
Оснащення
аератор
аератор
Особливості змішувача
картриджний змішувач
картриджний змішувач
Підключення
до водопроводу
до водопроводу
Розмір картриджа змішувача
25 мм
35 мм
35 мм
25 мм
35 мм
35 мм
35 мм
30 мм
35 мм
30 мм
35 мм
Матеріал
латунь
латунь
Виробництво
Чеська Республіка
Діаметр підключення
1/2 ″
1/2 ″
Колекції
Robin
Q-Tap Grand
Presto
Presto
Vlasta New
Nando
Arvin
Crow
Nando
Комплектація виробу
змішувач, гнучка підводка, кріплення
гнучкі шланги підведення води, кріплення, змішувач
змішувач, шланги підведення води, кріплення
гарантійний талон, інструкція, змішувач, шланги для підведення води
Довжина шлангів підключення
43 см
38 см
55 см
55 см
50 см
Фізичні характеристики
Колір
хром
хром
Висота виливу
100 мм
88 мм
240 мм
246 мм
97 мм
113 мм
115 мм
102 мм
104 мм
120 мм
242 мм
Довжина виливу
130 мм
125 мм
152 мм
50 мм
121 мм
133 мм
133 мм
130 мм
128 мм
120 мм
160 мм
Вага
2.05 кг
1.455 кг
1.295 кг
Ширина
46 мм
50 мм
138 мм
36 мм
50 мм
45 мм
52 мм
52 мм
Глибина
160 мм
168 мм
225 мм
121 мм
185 мм
175 мм
174 мм
196.5 мм
Довжина шланга
40 см
Висота
165 мм
155 мм
298 мм
286 мм
155 мм
166 мм
164 мм
155 мм
160 мм
171, 207 мм
290 мм
Габарити в упаковці
Ширина в упаковці
180 мм
370 мм
240 мм
200 мм
Висота в упаковці
70 мм
70 мм
63 мм
70 мм
Глибина в упаковці
200 мм
229 мм
182 мм
180 мм