ОписВодонагрівач Rens ECO RE50-12/RW
У моделі як на сайті vencon.ua передбачена монтажна планка, закріплена на задній стороні приладу, що забезпечує акуратну і надійну фіксацію на стіні. Всередині встановлений «мокрий» ТЕН, потужністю 1,2 кВт, що забезпечує ефективну тепловіддачу. Теплоізоляція 17 мм сприяє зниженню енерговтрат. Магнієвий анод перешкоджає корозії бака.
Пропонований до продажу бойлер Rens ECO RE50-12/RW призначений виключно для вертикальної установки. Підключається до стандартної мережі 220–240 В за допомогою окремого автомата. Клас електрозахисту передбачає обов'язкове заземлення при підключенні. Компактні розміри дозволяють встановити прилад в обмеженому просторі в санвузлі або на кухні. Також для вас доступний професійний монтаж. Приходьте в наші шоуруми в Києві та Львові. Для місцевих покупців пропонується кур'єрське доставлення.
інструкція з експлуатації, магнієвий анод, запобіжний клапан, гарантійний талон
комплект кріплення, запобіжний клапан, кабель живлення, інструкція з експлуатації, бойлер
бойлер, інструкція з експлуатації, запобіжний клапан, магнієвий анод
Регулятор температури
зовнішній
прихований
прихований
зовнішній
Електроживлення
230 В
230 В
230 В
230 В
230 В
230 В
230 В
230 В
230 В
230 В
230 В
Клас захисту
IPX4
IPX4
IP24
IP24
IPX3
Матеріал корпусу
сталь
сталь
метал
пластик
пластик
Товщина теплоізоляції
17 мм
12 мм
12 мм
Матеріал теплоізоляції
пінополіуретан
пінополіуретан
Матеріал внутрішнього бака
сталь з покриттям
сталь з покриттям
Покриття внутрішнього бака
емаль
емаль
біосклофарфор
склокераміка
склокераміка
Тип анода
магнієвний (пасивний) анод
магнієвний (пасивний) анод
Подача води
напірний
напірний
Робочий тиск
8 бар
7.5 бар
7.5 бар
8 бар
Тип бойлера
електричний
електричний
Україна
Болгарія
Болгарія
Італія
Опції
електрична вилка
Рік випуску
2024
Колекції
Rens Comfort
Rens Comfort
Quartz Start
Енергоефективність
Клас енергоефективності
C
C
B
D
Тепловтрати
Висота
540 мм
560 мм
560 мм
560 мм
560 мм
570 мм
570 мм
593 мм
593 мм
810 мм
543 мм
Ширина
450 мм
450 мм
450 мм
450 мм
450 мм
450 мм
433 мм
440 мм
440 мм
350 мм
450 мм
Глибина
450 мм
450 мм
450 мм
450 мм
450 мм
460 мм
455 мм
468 мм
468 мм
350 мм
480 мм
Колір
білий
білий
Вага
18 кг
14.1 кг
17.6 кг
17.6 кг
15.1 кг
16 кг
Габарити в упаковці
Висота в упаковці
600 мм
615 мм
Ширина в упаковці
500 мм
500 мм
Глибина в упаковці
500 мм
470 мм