Панель змиву Roca Duplo Nova Black matt A890220206
до закінчення акції: 16 днів
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Хочеш дешевше?
Іспанія
Призначення: для унітазів
Керування: механічне
Режим змиву: дворежимний
Ширина, мм: 205
Висота, мм: 146.5
Глибина, мм: 6
24 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
Колір панелі змиву: білий
Поверхня кнопки змиву: глянцева
Колір панелі змиву: хром
Колір панелі змиву: чорний
Поверхня кнопки змиву: матова
Колір панелі змиву: золотистий
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Товари з колекції Duplo Nova
Roca Duplo Nova White A890220200
Панель змиву для інсталяції
Панель змиву для інсталяції
Roca Duplo Nova Chrome A890220201
Панель змиву
Панель змиву
Roca Duplo Nova Black matt A890222206
Roca Duplo Nova Gold A8902202G0
Roca Duplo Nova WC (A890020020)
Інсталяція для унітаза
Комплект інсталяції з унітазом
Комплект інсталяції з унітазом
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Іспанія
Тип
панель змиву
Призначення
для унітазів
Керування
механічне
Режим змиву
дворежимний
Форма кнопки змиву
прямокутна
Розташування кнопок змиву
горизонтальне
Матеріал
пластик
Комплектація
панель змиву
Колекції
Duplo Nova
Виробництво
Фізичні характеристики
Колір панелі змиву
чорний
Поверхня панелі змиву
матова
Колір кнопки змиву
чорний
Поверхня кнопки змиву
матова
Ширина
205 мм
Висота
146.5 мм
Глибина
6 мм
Гарантія
Гарантія
24 міс.
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук
На питання відповідають експерти
Безкоштовна доставка замовлень по Україні
Порівняйте зі схожими моделями
Roca Duplo Nova Black matt A890220206 Roca Duplo Nova Black matt A890220206
Oli Slim (659056) Oli Slim (659056)
Oli NARROW 152942 Oli NARROW 152942
Koller Pool Neon 2315510657 Koller Pool Neon 2315510657
Oli Plain (070829) Oli Plain (070829)
Oli Globe (152952) Oli Globe (152952)
Основні характеристики
Тип
Призначення
для унітазів
Керування
механічне
Особливості панелі змиву
покриття soft-touch
покриття soft-touch
Режим змиву
дворежимний
Сумісність
OLIpure
Koller Pool Dune 1200SL
OLIpure
Зусилля натискання ≤
20 Н
20 Н
Форма кнопки змиву
прямокутна
овальна
кругла
квадратна
кругла
Розташування кнопок змиву
горизонтальне
Матеріал
пластик
ABS пластик
ABS пластик
Комплектація
панель змиву, крепежи
панель змиву, кріплення
панель змиву, крепежи
Колекції
Enter II
Slim
Narrow
Neon
Plain
Globe
Виробництво
Польща
Польща
Португалія
Португалія
Австрія
Фізичні характеристики
Колір панелі змиву
Поверхня панелі змиву
Колір кнопки змиву
Поверхня кнопки змиву
Ширина
205 мм
220 мм
263 мм
205 мм
255 мм
230 мм
225 мм
230 мм
230 мм
Висота
146.5 мм
150 мм
166 мм
146.5 мм
150 мм
150 мм
165 мм
150 мм
150 мм
Глибина
6 мм
16.4 мм
15 мм
6.5 мм
6.5 мм
6.5 мм
6.5, 23.5 мм
Вага
0.22 кг
Габарити в упаковці
Ширина в упаковці
260 мм
Висота в упаковці
37 мм
Глибина в упаковці
240 мм