Панель змиву Roca Duplo Nova Chrome A890222201
до закінчення акції: 16 днів
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Хочеш дешевше?
Іспанія
Призначення: для унітазів
Керування: механічне
Режим змиву: дворежимний
Ширина, мм: 205
Висота, мм: 146.5
Глибина, мм: 6
24 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
Колір панелі змиву: білий
Поверхня кнопки змиву: глянцева
Колір панелі змиву: хром
Колір панелі змиву: чорний
Поверхня кнопки змиву: матова
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Товари з колекції Duplo Nova
Roca Duplo Nova White A890220200
Панель змиву для інсталяції
Панель змиву для інсталяції
Roca Duplo Nova Chrome A890220201
Панель змиву
Roca Duplo Nova Black matt A890220206
Панель змиву
Roca Duplo Nova Gold A8902202G0
Roca Duplo Nova WC (A890020020)
Інсталяція для унітаза
Комплект інсталяції з унітазом
Комплект інсталяції з унітазом
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Іспанія
Тип
панель змиву
Призначення
для унітазів
Керування
механічне
Режим змиву
дворежимний
Форма кнопки змиву
овальна
Розташування кнопок змиву
горизонтальне
Матеріал
пластик
Комплектація
панель змиву
Колекції
Duplo Nova
Виробництво
Фізичні характеристики
Колір панелі змиву
хром
Поверхня панелі змиву
глянцева
Колір кнопки змиву
хром
Поверхня кнопки змиву
глянцева
Ширина
205 мм
Висота
146.5 мм
Глибина
6 мм
Гарантія
Гарантія
24 міс.
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук
На питання відповідають експерти
Порівняйте зі схожими моделями
Roca Duplo Nova Chrome A890222201 Roca Duplo Nova Chrome A890222201
Pestan ТР-00008049 Pestan ТР-00008049
Oli Plain (70827) Oli Plain (70827)
Lavita LAV 200.4.2 chrome (5900378301851) Lavita LAV 200.4.2 chrome (5900378301851)
Lavita LAV 200.3.2 chrome (5900378301820) Lavita LAV 200.3.2 chrome (5900378301820)
Oli Narrow (152940) Oli Narrow (152940)
Cersanit Actis S97-015 Cersanit Actis S97-015
Основні характеристики
Тип
Призначення
для унітазів
Керування
механічне
Режим змиву
дворежимний
Сумісність
OLIpure
Koller Pool Dune 1200SL
OLIpure
Зусилля натискання ≤
20 Н
20 Н
Форма кнопки змиву
овальна
прямокутна
прямокутна
квадратна
кругла
Розташування кнопок змиву
горизонтальне
Матеріал
пластик
ABS пластик
ABS пластик
Комплектація
панель змиву, крепежи
панель змиву, крепежи
панель змиву, кріплення
Колекції
Presto
Enter II
Plain
Orion
Narrow
Виробництво
Сербія
Польща
Польща
Португалія
Австрія
Португалія
Фізичні характеристики
Колір панелі змиву
Поверхня панелі змиву
Колір кнопки змиву
Поверхня кнопки змиву
Ширина
205 мм
205 мм
255 мм
220 мм
220 мм
230 мм
225 мм
230 мм
224 мм
Висота
146.5 мм
146.5 мм
170 мм
150 мм
150 мм
150 мм
165 мм
150 мм
154 мм
Глибина
6 мм
6 мм
137 мм
164 мм
6.5 мм
13.5 мм
6.5 мм
Вага
0.47 кг
0.26 кг
0.22 кг
Габарити в упаковці
Ширина в упаковці
260 мм
Висота в упаковці
37 мм
Глибина в упаковці
240 мм