Болгарка Ryobi ONE+ RAG18125-0 (5133005403)
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Китай
Живлення: від акумуляторів
Обороти, об/хв: 9000
Напруга акумулятора, В: 18
Тип акумулятора: Li-Ion
Діаметр диска, мм: 125
3 роки гарантії від виробника
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Ryobi ONE+ RAG18125-0 (5133005403) Ryobi ONE+ RAG18125-0 (5133005403)
Основні характеристики
Тип
кутові (болгарки)
кутові (болгарки)
Призначення
професійний
побутовий
Живлення
від акумуляторів
від акумуляторів
Розмір
середня
Обороти
9000 об/хв
Потужність
Функції
Напруга акумулятора
18 В
18 В
Електроживлення
Різьба шпинделя
М14
Діаметр посадкового отвору
22,23 мм
Рівень шуму
84.5 дБ
Виробництво
Китай
Акумуляторна батарея
Тип акумулятора
Li-Ion
Фізичні характеристики
Діаметр диска
125 мм
125 мм
Вага
2.3 кг
Колір
зелений
блакитний
Габарити в упаковці
Ширина в упаковці
Висота в упаковці
Глибина в упаковці
Вага в упаковці
Гарантія
Гарантія
36 міс.
12 міс.
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Японія
Тип
Призначення
Обороти
Функції
Напруга акумулятора
18 В