Шланг для води SD Forte 1/2"x1/2" ВВ 30 см SF381W30
до закінчення акції: 17 днів
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Хочеш дешевше?
Китай
Вид: шланг
Тип: для води
Призначення: для бачка унітазу
Діаметр підключення, ″: 1/2
Довжина шланга, см: 30
Різьба: внутрішня-внутрішня
Матеріал рукава/шланга: силікон, гума
24 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
20 см
30 см
40 см
50 см
60 см
80 см
100 см
120 см
150 см
200 см
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Польща
Вид
шланг
Тип
для води
Призначення
Діаметр підключення
Довжина шланга
Різьба
внутрішня-внутрішня
Внутрішній діаметр шланга ДУ
12 мм
Зовнішній діаметр шланга
16 мм
Під'єднання
пряме
Підходить
для холодної води, гарячої води
Матеріал рукава/шланга
силікон, гума
Матеріал ізоляції
нержавіюча сталь
Максимальна температура води
95 °C
Максимальний тиск
20 бар
Виробництво
Китай
Фізичні характеристики
Колір
сталь
Гарантія
Гарантія
24 міс.
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук
На питання відповідають експерти
Порівняйте зі схожими моделями
Основні характеристики
Вид
шланг
Тип
для води
Призначення
для бачка унітазу
для бачка унітазу
для посудомийної машини, для бачка унітазу
Діаметр підключення
Довжина шланга
Різьба
внутрішня-внутрішня
внутрішня-зовнішня
внутрішня-зовнішня
Внутрішній діаметр шланга ДУ
12 мм
12 мм
8 мм
8 мм
8 мм
8 мм
8 мм
8 мм
8 мм
8 мм
8,5 мм
Зовнішній діаметр шланга
16 мм
16 мм
12 мм
12 мм
12 мм
12 мм
12 мм
12 мм
12 мм
12 мм
12 мм
Під'єднання
пряме
Підходить
Матеріал рукава/шланга
силікон, гума
гума
гума
Матеріал ізоляції
нержавіюча сталь
нейлон
Максимальна температура води
95 °C
95 °C
95 °C
95 °C
95 °C
-5, 90 °C
95 °C
95 °C
90 °C
95 °C
90 °C
Мінімальний радіус вигину
30 мм
30 мм