Акумулятор SJY LiFePO4 12V 300 Ah LCD (3840Wh) (BMS50/200A)
Програма ЕнергоГрант
до закінчення акції: 109 днів
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Хочеш дешевше?
SJY
Китай
Номінальна напруга 12 В
Тип акумулятора літій-залізо-фосфатний LiFePO4
Номінальна ємність 300 A·h
Ресурс акумулятора 4000 циклів
Накопичувана енергія, Вт·г: 3840
Глибина, мм: 501
Ширина, мм: 185
Висота, мм: 242
Вага, кг: 25
Гарантія, міс.: 38
38 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Китай
Номінальна напруга
Накопичувана енергія
3840 Вт·г
Зарядна напруга (циклічний режим)
14,6 В
Максимальний струм для заряду АКБ
100 А
Тип підключення
M8
Матеріал корпусу
пластик
Температура зберігання акумулятора
0 °C, 40 °C
Робоча температура заряду
0 °C, 60 °C
Робоча температура розряду (експлуатації)
-20 °C, 60 °C
BMS плата
BMS 200A/100A
Максимальний струм розряду
200 А
Розміщення
підлогове, стелаж
Виробництво
Особливості моделі
захист від перезарядки, дисплей, захист від низьких температур, захист від короткого замикання
Акумуляторна батарея
Номінальна ємність
Ресурс акумулятора
Фізичні характеристики
Глибина
501 мм
Ширина
185 мм
Висота
242 мм
Вага
25 кг
Гарантія
Гарантія
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук
На питання відповідають експерти
Безкоштовна доставка замовлень по Україні
Порівняйте зі схожими моделями
Основні характеристики
Номінальна напруга
12 В
12 В
12 В
12 В
12 В
12 В
12 В
12 В
12 В
12 В
12 В
Мінімальна напруга
10.5 В
10.5 В
Максимальна напруга
14.6 В
14.6 В
Номінальний струм
50 А
100 А
Пусковий струм
200 А
300 А
Накопичувана енергія
3840 Вт·г
2560 Вт·г
2560 Вт·г
1280 Вт·г
2944 Вт·г
1280 Вт·г
1280 Вт·г
1280 Вт·г
1280 Вт·г
1280 Вт·г
Підходить
для інверторів сонячних систем
для інверторів сонячних систем
Зарядна напруга (буферний режим)
13,8 В
13,8 В
14,6 В
14,6 В
14,6 В
14,6 В
14,4 В
14,6 В
14,4 В
100 А
100 А
100 А
100 А
50 А
100 А
100 А
100 А
100 А
100 А
100 А
Тип підключення
M8
M5
клема
М8
М8
Матеріал корпусу
пластик
Внутрішній опір
20 мОм
менше 0.5 мОм
Менше 40 мОм
менше 0.5 мОм
Менше 40 мОм
Струм короткого замикання
200 А
300 А
0, 40 °C
0, 40, 0 °C
5 °C
-10, 50 °C
-20 °C
-20 °C
-10 °C
Робоча температура заряду
0, 60 °C
0, 0, 45 °C
0, 55 °C
0, 0, 40 °C
0, 0, 40 °C
0, 0, 50 °C
-20, 60 °C
-20, 55 °C
-20, 55 °C
-20, 60 °C
-20, 60 °C
-20, 60 °C
BMS плата
BMS 200A/100A
4S100A
BMS 100A
JK Smart BMS 4-8S (12-24V) Ch200A Disch200A Bal cur 2A with bluetooth
є
BMS 100A
є
Кількість осередків у групі P
1
Кількість осередків у групі S
4
Номінал осередків
Максимальний струм розряду
200 А
100 А
100 А
100 А
100 А
100 А
100 А
100 А
100 А
Розміщення
підлогове, стелаж
стелаж, підлогове
стелаж, підлогове
підлогове
універсальне
підлогове
Протоколи зв'язку
Bluetooth
Виробництво
Клас захисту
IP65
IP65
Особливості моделі
захист від короткого замикання, захист від низьких температур, захист від перезарядки
с bluetooth
захист від низьких температур
Акумуляторна батарея
Тип акумулятора
літій-залізо-фосфатний LiFePO4
Номінальна ємність
300 A·h
200 A·h
200 A·h
100 A·h
100 A·h
110 A·h
230 A·h
100 A·h
100 A·h
100 A·h
100 A·h
Ресурс акумулятора
Фізичні характеристики
Глибина
501 мм
502 мм
502 мм
260 мм
260 мм
172 мм
485 мм
329 мм
172 мм
177 мм
172 мм
Ширина
185 мм
185 мм
186 мм
168 мм
170 мм
330 мм
170 мм
172 мм
330 мм
358 мм
330 мм
Висота
242 мм
243 мм
243 мм
215 мм
230 мм
214 мм
250 мм
214 мм
214 мм
188 мм
214 мм
Вага
23 кг
23 кг
10.4 кг
11.6 кг
20.5 кг
11 кг
11 кг
9.91 кг
Габарити в упаковці
Ширина в упаковці
210 мм
Висота в упаковці
290 мм
Глибина в упаковці
310 мм