Інвертор мережевий Solplanet ASW30K-LT-G3
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Китай
Вид інвертора: мережевий
Призначення: для вітроелектростанцій, для сонячних батарей
Кількість трекерів МРРТ/PWM, шт: 3
Номінальна вихідна потужність, Вт: 30000
10 років гарантії від виробника
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Solplanet ASW30K-LT-G3 Solplanet ASW30K-LT-G3
Altek Asterion-50K-TM Altek Asterion-50K-TM
HYXiPower HYX-S6K-S HYXiPower HYX-S6K-S
Stromherz S-60K-UA Stromherz S-60K-UA
Основні характеристики
Вид інвертора
мережевий
мережевий
Кількість фаз
трифазний
трифазний
однофазний
Призначення
для вітроелектростанцій, для сонячних батарей
для сонячних батарей
для сонячних батарей
Контролер заряду
MPPT контролер
MPPT контролер
Кількість трекерів МРРТ/PWM
3 шт
4 шт
2 шт
2 шт
4 шт
10 шт
Кількість підключень вхідних стрінгів
8 шт
12 шт
8 шт
6 шт
16 шт
20 шт
Максимальна ефективність
98,2 %
98,43 %
98,5 %
98,5 %
98,2 %
98,1 %
98,3 %
98,8 %
98,6 %
98,7 %
98,8 %
Зовнішнє підключення
RS485, 4G, Wi-Fi
RS485, GPRS, Wi-Fi
4G, Wi-Fi, RS485
4G, Wi-Fi, RS485
RS232, GPRS (опціонально), Wi-Fi (опція), Ethernet (Опція), RS485
RS232, Ethernet, Wi-Fi, RS485
Ethernet (Опція), GPRS (опціонально), Wi-Fi (опція)
RS232, Bluetooth (опція), GPRS (опціонально), Wi-Fi (опція), Ethernet (Опція), RS485
RS232, 4G (опція), Bluetooth (опція), GPRS (опціонально), Wi-Fi (опція), Ethernet (Опція), RS485
Ethernet (Опція), GPRS (опціонально), RS485 (опція), Wi-Fi (опція)
Тип перетворювача
інвертор напруги
інвертор напруги
Безпека
Виробництво
Китай
Вхідні характеристики постійної напруги (DС)
Максимальна вхідна потужність
45000 Вт
55000 Вт
19200 Вт
40000 Вт
9600 Вт
65000 Вт
15600 Вт
45500 Вт
104000 Вт
160000 Вт
Максимальний вхідний струм
32 А
32 А
18 А
40 А
18 А
40 А
13 А
26 А
40 А
40 А
26 А
Максимальний струм короткого замикання
48 А
48 А
24 А
50 А
24 А
60 А
19,5 А
40 А
60 А
60 А
40 А
Номінальна вхідна напруга від сонячних панелей
630 В
650 В
600 В
600 В
360 В
600 В
600 В
620 В
600 В
620 В
Максимальна вхідна напруга від сонячних панелей (Udc max)
1100 В
1100 В
1100 В
1100 В
600 В
1100 В
1100 В
1100 В
1000 В
1000 В
1100 В
Пускова напруга
200 В
180 В
160 В
160 В
100 В
250 В
140 В
180 В
250 В
250 В
200 В
Робочий діапазон вхідної напруги (Udc min - UDC max)
Діапазон роботи контролера при повній потужності
Вихідні характеристики змінної напруги (AC)
Номінальна вихідна потужність
30000 Вт
50000 Вт
12000 Вт
25000 Вт
6000 Вт
50000 Вт
12000 Вт
60000 Вт
35000 Вт
80000 Вт
100000 Вт
Номінальна вихідна напруга
230, 400 В
400 В
400 В
Вихідна частота
Максимальний вихідний струм
47,8 А
83,3 А
19,1, 20,1 А
42, 39,9 А
30 А
83.3 А
19,2, 20 А
95,7 А
55.8, 58.3 А
127.5, 133.3 А
158,8 А
Додатково
Клас захисту IP
IP66
IP66
IP65
IP65
ІР65
Особливості
дисплей
вбудований моніторинг
вбудований моніторинг
дисплей
Фізичні характеристики
Ширина
543 мм
548 мм
522 мм
519 мм
360 мм
434 мм
283 мм
400 мм
330 мм
700 мм
975 мм
Висота
520 мм
540 мм
416 мм
426 мм
340 мм
570 мм
463 мм
600 мм
572 мм
575 мм
680 мм
Глибина
235 мм
289 мм
162.5 мм
192 мм
136 мм
243 мм
178 мм
270 мм
206 мм
297 мм
290 мм
Вага
29 кг
51 кг
21 кг
27 кг
11.6 кг
37.1 кг
11 кг
42 кг
28.7 кг
82 кг
Габарити в упаковці
Ширина в упаковці
500 мм
550 мм
440 мм
Висота в упаковці
290 мм
310 мм
280 мм
Глибина в упаковці
590 мм
650 мм
470 мм
Вага в упаковці
30 кг
16 кг
Гарантія
Гарантія
120 міс.
12 міс.
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Вид інвертора
Кількість фаз
Контролер заряду
Кількість трекерів МРРТ/PWM
3 шт
Максимальна ефективність
98,2 %
Зовнішнє підключення
RS485, 4G, Wi-Fi
Тип перетворювача
Безпека
Виробництво
Максимальна вхідна потужність
45000 Вт
Максимальний вхідний струм
32 А
48 А
630 В
1100 В
Пускова напруга
200 В
Номінальна вихідна потужність
Номінальна вихідна напруга
Вихідна частота
Максимальний вихідний струм
47,8 А
Додатково
Клас захисту IP
Фізичні характеристики
Ширина
543 мм
Висота
520 мм
Глибина
235 мм