Трап для душу Styron STY-600-112-52
до закінчення акції: 17 днів
Сплачуйте частинами із ПУМБ
до закінчення акції: 6 днів
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Хочеш дешевше?
Угорщина
Колір решітки/панелі: нержавіюча сталь
Довжина, см: 14,7
Ширина, см: 14,7
Тип: трап
Тип трапу: точковий
Форма: квадратна
Вид решітки/панелі: решітка
Затвор: комбінований
Комплектація трапа: трап, гідроізоляція, решітка
Колір трапу: білий
Висота, см: 24,5
3 роки гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Угорщина
Тип
трап
Тип трапу
точковий
Форма
квадратна
Вид решітки/панелі
решітка
Монтаж
в підлогу
Затвор
комбінований
Комплектація трапа
трап, гідроізоляція, решітка
Виробництво
Діаметр випуску
50 мм
Злив води в каналізацію
вертикальний
Типорозмір
менше 30
Особливості моделі
перфорована
EAN
Фізичні характеристики
Колір трапу
білий
Колір решітки/панелі
нержавіюча сталь
Довжина
Ширина
Висота
24,5 см
Вага
1 кг
Габарити в упаковці
Ширина в упаковці
350 мм
Висота в упаковці
230 мм
Глибина в упаковці
160 мм
Гарантія
Гарантія
36 міс.
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук
На питання відповідають експерти
Популярні в категорії
Volle 90-22-703
Трап для душу
Volle 90-22-703
Volle Master Linea Aire 600мм (9046.211314)
Трап для душу