Акумуляторна батарея Trinix TGL12V100Ah/20Hr
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Номінальна напруга 12 В
Тип акумулятора свинцево-кислотний GEL
Номінальна ємність 100 A·h
Ресурс акумулятора 800 циклів
Накопичувана енергія, Вт·г: 1200
Глибина, мм: 180
Ширина, мм: 230
Висота, мм: 330
Вага, кг: 30
Гарантія, міс.: 12
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
Номінальна ємність: 100 A·h
Номінальна ємність: 75 A·h
Накопичувана енергія: 900 Вт·г
Номінальна ємність: 150 A·h
Накопичувана енергія: 1800 Вт·г
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Trinix TGL12V100Ah/20Hr Trinix TGL12V100Ah/20Hr
Prologix GEL 12V 100AH (PL12-100GEL) Prologix GEL 12V 100AH (PL12-100GEL)
Orbus GEL 12V 100Ah (CG12100) Orbus GEL 12V 100Ah (CG12100)
Ultracell UCG100-12 GEL 12V 100Ah Ultracell UCG100-12 GEL 12V 100Ah