Джерело безперебійного живлення Trinix TRX-MUPS-48100 (42-00172)
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Китай
Ефективна вихідна потужність, Вт: 100
Акумуляторна батарея: вбудована
Загальна ємність акумуляторів, A·h: 24
12 міс. гарантії від виробника
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Trinix TRX-MUPS-48100 (42-00172) Trinix TRX-MUPS-48100 (42-00172)
Andes Mini UPS DC1018P 18W 10400mAh Andes Mini UPS DC1018P 18W 10400mAh
Andes Mini UPS DC1018P 18W 8800mAh Andes Mini UPS DC1018P 18W 8800mAh
FrimeCom Ecoputer 18 FrimeCom Ecoputer 18
Greenwave Ecoputer-P60W Greenwave Ecoputer-P60W
RCI Mini DC UPS302, 13500Mah, DC 9V, 12V RCI Mini DC UPS302, 13500Mah, DC 9V, 12V
Основні характеристики
Тип
джерело безперебійного живлення
Архітектура
резервний (Off-line)
резервний (Off-line)
Призначення
для роутера
для роутера
Форма вихідної напруги
Максимальна вихідна потужність
400 VA
Ефективна вихідна потужність
100 Вт
18 Вт
18 Вт
18 Вт
18 Вт
60 Вт
27 Вт
36 Вт
Вихідна напруга
5, 12, 24, 48, 52 В
5, 9, 12, 24, 15 В
5, 9, 12, 15, 24 В
5, 9, 12, 24 В
5, 9, 12, 15, 24 В
5, 12 В
5, 9, 12 В
5, 9, 12, 15, 24 В
Вихідна частота
Тип підключення навантаження
DC, PoE, USB
DC, PoE, USB
DC, USB
DC, USB
Кількість євророзеток 230 В
Кількість розеток IEC
3 шт
Тип підключення до мережі
DC
IEC роз'єм
євровилка
CEE 7/16
євровилка
DC
CEE 7/16
Кількість фаз
однофазний
однофазний
Мінімальна вхідна напруга
100 В
85 В
85 В
85 В
85 В
100 В
12 В
85 В
Максимальна вхідна напруга
240 В
265 В
265 В
265 В
265 В
240 В
265 В
Рівень шуму
Виконання
класичний
класичний
класичний, універсальний
Особливості моделі
дисплей
холодний старт
з USB виходом
Додатково
світлодіодний індикатор
світлодіодний індикатор
індикація роботи
індикація роботи, без дисплея
індикація роботи
Безпека
захист від короткого замикання, захист від перевантаження
захист від короткого замикання, захист від перевантаження, захист від перенапруги
захист від короткого замикання, захист від перевантаження, захист від перегріву
захист від короткого замикання, захист від перевантажень, захист від перезарядження
захист від перенапруги
Інтерфейси управління та коммунікації
Довжина кабелю живлення
Час повної зарядки
Час заряду батарей
6.5 год
3 год
Номінальна напруга АКБ
Час перемикання
Струм заряду зовнішнього АКБ
Виробництво
Китай
Комплектація
ДБЖ, кабель підключення DC (2 виходи, 5.5 x 2.5), інструкція з експлуатації
ДБЖ, інструкція, гарантійний талон
Акумуляторна батарея
Акумуляторна батарея
вбудована
вбудована
Тип акумулятора
літій-залізо-фосфатний LiFePO4
літій-залізо-фосфатний LiFePO4
літій-іонний Li-Ion
літій-іонний Li-Ion
Модель акумуляторної батареї
Ресурс акумулятора
Загальна ємність акумуляторів
24 A·h
10,4 A·h
8,8 A·h
12 A·h
10,4 A·h
12 A·h
13,5 A·h
Загальна ємність акумуляторів
49,95 Вт⋅год
Фізичні характеристики
Колір
чорний
чорний
білий
Ширина
252 мм
160 мм
160 мм
160 мм
120 мм
160 мм
75 мм
160 мм
Висота
45 мм
33 мм
33 мм
36.5 мм
40 мм
40 мм
28 мм
33 мм
Глибина
146 мм
105 мм
105 мм
105 мм
70 мм
105 мм
116 мм
105 мм
Вага
0.94 кг
0.4 кг
0.4 кг
0.5 кг
0.3 кг
1.25 кг
0.39 кг
Вага ДБЖ
Габарити в упаковці
Ширина АКБ
Висота АКБ
Глибина АКБ
Вага АКБ
Гарантія
Примітка
Цей ДБЖ призначений для короткострокових вимкнень електроенергії.
Гарантія
6 міс.
6 міс.
1 міс.
Гарантія на батарею
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Україна
Тип
Архітектура
Призначення
Ефективна вихідна потужність
100 Вт
Вихідна напруга
5 В, 12 В, 24 В, 48 В, 52 В
Тип підключення навантаження
Тип підключення до мережі
Кількість фаз
Мінімальна вхідна напруга
100 В
Максимальна вхідна напруга
240 В
Виконання
Особливості моделі
Безпека
Час заряду батарей
6.5 год
Виробництво
Тип акумулятора
24 A·h
Фізичні характеристики
Колір
Ширина
252 мм
Висота
45 мм
Глибина
146 мм