Світлорегулятор Videx Binera (VF-BNDML200-W)
Немає в наявності
Уточнюйте ціну
або
Китай
Тип вимикача: світлорегулятор
Вид вимикача: поворотний
Монтаж: вбудований
Спосіб комутації: гвинтовий
Комплектація виробу: виріб у зборі
Тип поверхні: глянцева
Клас пиловологозахисту: IP20
3 роки гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Колір: білий
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Товари з колекції Binera
Videx Binera (VF-BNSK2G-W)
Розетка
Videx Binera (VF-BNSK2G-W)
Videx Binera (VF-BNSK1GС-W)
Розетка
Videx Binera (VF-BNSK1GС-W)
Videx Binera (VF-BNFR2H-W)
Рамка для розетки
Videx Binera (VF-BNFR2H-W)
Videx Binera (VF-BNFR2V-W)
Рамка для розетки
Videx Binera (VF-BNFR2V-W)
Videx Binera (VF-BNFR3H-W)
Videx Binera (VF-BNFR3H-W)
Videx Binera (VF-BNFR3V-W)
Videx Binera (VF-BNFR3V-W)
Videx Binera (VF-BNFR4H-W)
Videx Binera (VF-BNFR4H-W)
Videx Binera (VF-BNFR5H-W)
Videx Binera (VF-BNFR5H-W)
Videx Binera (VF-BNSK1-W)
Videx Binera (VF-BNSK1-W)
Videx Binera (VF-BNSK1TVME-W)
Videx Binera (VF-BNSK1TVME-W)
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Україна
Тип вимикача
Вид вимикача
Монтаж
вбудований
Спосіб комутації
гвинтовий
Комплектація виробу
виріб у зборі
Кількість клавіш
Тип поверхні
глянцева
Форма вимикача
квадратна
Матеріал
пластик
Колекції
Binera
Клас пиловологозахисту
Виробництво
Китай
Номінальний струм
10 А
Максимальна потужність навантаження
200 Вт
EAN
Фізичні характеристики
Колір
Висота
86 мм
Ширина
86 мм
Глибина
60 мм