Датчик руху Videx VL-SPC12B
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Китай
Тип датчика: руху
Призначення: для освітлення
Під'єднання: дротове
Живлення: від мережі
Колір: чорний
24 міс. гарантії від виробника
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Videx VL-SPC12B Videx VL-SPC12B
Delux ST451B (90021083) Delux ST451B (90021083)
Delux ST451B (90021082) Delux ST451B (90021082)
Delux ST15E (90018213) Delux ST15E (90018213)
E.NEXT e.sensor.pir.07.white E.NEXT e.sensor.pir.07.white
Crow Swan Quad Crow Swan Quad
Sonoff PIR3-RF Sonoff PIR3-RF
TP-Link Tapo T100 TP-Link Tapo T100
Основні характеристики
Тип датчика
руху
руху
Призначення
для освітлення
для освітлення
для сигналізації
для сигналізації
для сигналізації, для розумного будинку
для сигналізації, для розумного будинку, для освітлення
Функції
таймер затримки вимкнення, з сенсором освітлення, регулювання часу таймера, регулювання чутливості
регулювання чутливості, тампер на відкриття і відрив, імунітет до тварин
мобільний застосунок
регулювання чутливості, мобільний застосунок
Встановлення
у приміщенні
вуличний, у приміщенні
вуличний, у приміщенні
у приміщенні
Розміщення
стельовий
стельовий
настінний
настінний
настінний, стельовий
настінний, стельовий
Монтаж
накладний
накладний
Під'єднання
дротове
дротове
бездротове
бездротове
Протокол зв'язку
радіоканал
радіоканал
Довжина кабелю датчика
Висота встановлення
2,4, 4 м
2,2, 4 м
2,2, 4 м
1,8, 2,5 м
1,8, 2,4 м
Дальність детекції
8 м
6 м
6 м
12 м
18 м
8 м
Кут огляду по горизонталі
360 °
360 °
110 °
85.9 °
100 °
6.3 °
120 °
Поріг спрацьовування датчика
Потужність під'єднуваного навантаження
1200, 300 Вт
1200 Вт
1200 Вт
1200 Вт
1200 Вт
Налаштування таймера затримки вимкнення
від 10 секунд до 7 хвилин (регульований)
Діапазон вимірювання освітлення
10, 2000 lux
3, 2000 lux
Клас захисту
IP20
IP20
IP65
Живлення
від мережі
від мережі
зовнішнє (від керуючого пристрою)
від батарейки (акумулятора)
від батарейки (акумулятора)
Напруга живлення
230 В
230 В
230 В
230 В
230 В
12 В
12 В
Тип елемента живлення
CR2450 (5029LC)
CR2450 (5029LC)
Кількість елементів живлення
1 шт.
1 шт.
Примітка
для роботи пристрою необхідний сумісний контролер, міст або хаб
Підключення до розумного будинку
Hikvision AxPro
Google Assistant, Amazon Alexa, Samsung Smart Things, eWeLink
Hikvision AxPro
TP-Link Tapo
Сумісність
Sonoff RF BridgeR2
Температура навколишнього середовища
-20, 40 °C
-20, 40 °C
-20, 40 °C
-20, 40 °C
-20, 50 °C
-10, 55 °C
-10, 40 °C
40 °C
Вологість навколишнього середовища
10, 90 %
10, 90 %
Виробництво
Китай
Комплектація
Фізичні характеристики
Колір
чорний
чорний
білий
білий
Ширина
88 мм
88 мм
88 мм
80 мм
92 мм
65.4 мм
40 мм
86.8 мм
42.3 мм
Висота
34 мм
55 мм
55 мм
51.5 мм
59 мм
86.8 мм
35 мм
65.4 мм
34 мм
Глибина
88 мм
88 мм
88 мм
119.5 мм
37 мм
45.5 мм
28 мм
45.5 мм
42.3 мм
Вага
Габарити в упаковці
Ширина в упаковці
105 мм
105 мм
83 мм
59 мм
60 мм
55 мм
Висота в упаковці
74 мм
74 мм
103 мм
92 мм
90 мм
90 мм
Глибина в упаковці
94 мм
94 мм
70 мм
37 мм
70 мм
65 мм
Вага в упаковці
0.04 кг
0.1 кг
0.1 кг
Гарантія
Гарантія
24 міс.
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Україна
Тип датчика
Призначення
Функції
Встановлення
Розміщення
Монтаж
Під'єднання
Висота встановлення
2,4 м, 4 м
Дальність детекції
Кут огляду по горизонталі
1200 Вт, 300 Вт
10 lux, 2000 lux
Клас захисту
Живлення
Напруга живлення
230 В
-20 °C, 40 °C
Виробництво
Фізичні характеристики
Колір
Ширина
88 мм
Висота
34 мм
Глибина
88 мм