Змішувач для умивальника AM.PM F85A02133 X-Joy
Безкоштовна доставка по Україні
до закінчення акції: 18 днів
Знижка за промокодом "Кран"
до закінчення акції: 2 дні
до закінчення акції: 17 днів
Сплачуйте частинами із ПУМБ
до закінчення акції: 6 днів
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Хочеш дешевше?
Призначення: для умивальника
Розмір картриджа змішувача 35 мм
Матеріал: латунь
Висота виливу, мм: 79
Довжина виливу, мм: 100
10 років гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Товари з колекції X-Joy
AM.PM F85A10000 X-Joy
Змішувач для ванни і душу
AM.PM F85A10000 X-Joy
AM.PM X-Joy F85A50000
Змішувач для ванни і душу
AM.PM X-Joy F85A50000
AM.PM X-Joy 160x70 (W94A-160-070W-A1)
Ванна
Змішувач для умивальника
AM.PM X-Joy F40H85A00
Змішувач для біде
AM.PM X-Joy F40H85A00
AM.PM F40H85A22 X-Joy
Змішувач для біде
AM.PM F40H85A22 X-Joy
AM.PM F85A10022 X-Joy S
Змішувач для ванни
AM.PM F85A10022 X-Joy S
AM.PM X-Joy W72UA-170-070W-P1
Декоративна панель
AM.PM X-Joy W72UA-170-070W-P1
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Німеччина
Призначення
Тип
змішувач
Тип поверхні
Монтаж
Керування
Тип виливу
Форма виливу
Оснащення
Особливості змішувача
Підключення
до водопроводу
Розмір картриджа змішувача
35 мм
Матеріал
Діаметр підключення
Колекції
X-Joy
Комплектація виробу
змішувач, гнучкі шланги підведення води, комплект кріплень
Фізичні характеристики
Колір
Висота виливу
79 мм
Довжина виливу
100 мм
Глибина
133 мм
Висота
149 мм