Змішувач для душу AM.PM Hit F9Y20000
Не виробляється
Уточнюйте ціну
Німеччина
Призначення: для душа
Розмір картриджа змішувача 35 мм
Матеріал: латунь
10 років гарантії від виробника
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
AM.PM Hit F9Y20000 AM.PM Hit F9Y20000
Уточнюйте ціну
Hansgrohe Finoris White Matt 76620700 Hansgrohe Finoris White Matt 76620700
Hansgrohe Talis E 71760700 Hansgrohe Talis E 71760700
Hansgrohe Vivenis White Matt 75620700 Hansgrohe Vivenis White Matt 75620700
Kludi BOZZ 388315376 Kludi BOZZ 388315376
Hansgrohe Tecturis S Matt White 73622700 Hansgrohe Tecturis S Matt White 73622700
Hansgrohe Vivenis 75415700 Hansgrohe Vivenis 75415700
Kludi BOZZ 386555376 Kludi BOZZ 386555376
Основні характеристики
Призначення
для душа
для душа
Тип
змішувач
змішувач
зовнішня частина змішувача
Тип поверхні
матова
матова
Монтаж
настінний
настінний
настінний, прихований
прихований
Керування
одноважільний
одноважільний
термостат, двохвентильний
Тип виливу
без виливу
без виливу
Форма виливу
Перемикач ванна/душ
витяжний
Оснащення
без лійки (ручного душу)
без лійки (ручного душу)
аератор
Особливості змішувача
картриджний змішувач, керамічний картридж
картриджний змішувач
картриджний змішувач
Додаткові особливості
Підключення
до водопроводу
до водопроводу
Розмір картриджа змішувача
35 мм
35 мм
35 мм
35 мм
35 мм
Примітка
для монтажу потрібна монтажна коробка Hansgrohe Ibox Universal (01800180)
Матеріал
латунь
латунь
Виробництво
Німеччина
Діаметр підключення
1/2 ″
1/2 ″
Колекції
Hit
AM.PM X-Joy
Finoris
Talis
Kludi Bozz
Tecturis
Vivenis
X-Joy
Kludi Bozz
ShowerTablet Select
Комплектація виробу
змішувач для душу, гарантійний талон, декоративні розетки, кріплення
змішувач, кріплення
змішувач, кріпильний набір, гарантійний талон, ексцентрики
змішувач, декоративні розетки
змішувач, кріплення, ексцентрики, декоративні розетки
змішувачі, інструкція, гарантійний талон
гарантійний талон, зовнішня частина змішувача, кріплення
зовнішня частина змішувача
кріпильний набір, гарантійний талон, змішувач
Довжина шлангів підключення
Кількість режимів струменя верхнього душу
Додатково
із захистом від зворотного потоку
обмежувач температури, ексцентрики
зворотний клапан
обмежувач температури, із захистом від зворотного потоку
обмежувач температури, із захистом від зворотного потоку, з поглиначем шумів
обмежувач температури
обмежувач температури, із захистом від зворотного потоку, брудоуловлювальні фільтри
Види струменя
Режими струменя ручного душу
Склад набору змішувачів
Змішувач для кухні
Змішувач для умивальника
Змішувач для ванни
Змішувач для душу
Змішувач для біде
Душовий гарнітур
Душовий набір
Верхній душ
Душова система
Штанга для душу
Шланг для душу
Душова лійка
Шлангове під'єднання
Запірний вентиль
Сифон для раковини
Термостат для ванни
Вбудована частина змішувача
Фізичні характеристики
Колір
білий
білий
Висота виливу
Довжина виливу
Вага
1.5 кг
1.39 кг
1.62 кг
Ширина
215 мм
215 мм
300, 324 мм
299 мм
200 мм
299 мм
156 мм
215 мм
170 мм
412 мм
Глибина
130 мм
130 мм
84, 119 мм
84 мм
130 мм
65 мм
78, 132 мм
178 мм
85 мм
147 мм
Довжина шланга
Діаметр лійки
Висота
130 мм
116 мм
98 мм
76 мм
85 мм
70 мм
156 мм
170 мм
74 мм