Змішувач для ванни AM.PM Sense F7B10022
Не виробляється
Уточнюйте ціну
Німеччина
Призначення: для ванни
Розмір картриджа змішувача 35 мм
Матеріал: латунь
Довжина виливу, мм: 173
10 років гарантії від виробника
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
AM.PM Sense F7B10022 AM.PM Sense F7B10022
Уточнюйте ціну
Hansgrohe Vernis Shape Matt Black 71450670 Hansgrohe Vernis Shape Matt Black 71450670
Volle Pardo 1548.030104 Volle Pardo 1548.030104
Hansgrohe Rebris S 72440670 Hansgrohe Rebris S 72440670
Hansgrohe Logis Matt Black 71400670 Hansgrohe Logis Matt Black 71400670
Kludi Renon 426913975 Kludi Renon 426913975
Volle Leon 1511.030104 Volle Leon 1511.030104
Volle Libra 1521.030104 Volle Libra 1521.030104
Ferro Zicco BZI1BL Ferro Zicco BZI1BL
Основні характеристики
Призначення
для ванни
для ванни
Тип
змішувач
змішувач
Тип поверхні
матова
матова
Монтаж
настінний
настінний
Керування
одноважільний
одноважільний
Тип виливу
стаціонарний
стаціонарний
Форма виливу
L-подібний
L-подібний
Перемикач ванна/душ
витяжний
витяжний
поворотний
Оснащення
аератор, без лійки (ручного душу)
без лійки (ручного душу), аератор
Особливості змішувача
картриджний змішувач, керамічний картридж
картриджний змішувач
картриджний змішувач
Додаткові особливості
Підключення
до водопроводу
до водопроводу
Розмір картриджа змішувача
35 мм
35 мм
35 мм
35 мм
35 мм
35 мм
25 мм
Примітка
Матеріал
латунь
латунь
Виробництво
Німеччина
Іспанія
Іспанія
Польща
Діаметр підключення
1/2 ″
1/2 ″
Колекції
Sense
Flash
Pride
Vernis Shape
Pardo
Rebris
Logis
Renon
Leon
Libra
Zicco
Комплектація виробу
гарантійний талон, декоративні накладки, ексцентрики, змішувач, кріплення
змішувач, ексцентрики, декоративні накладки, гарантійний талон
змішувач, гарантійний талон, ексцентрики, декоративні накладки
змішувач, кріпильний набір, гарантійний талон
гарантійний талон, змішувач для ванни, ексцентрики, кріплення
змішувачі, гарантійний талон, кріплення, ексцентрики
змішувач, кріпильний набір, гарантійний талон, ексцентрики
гарантійний талон, кріплення, змішувач
гарантійний талон, змішувач для ванни, ексцентрики, кріплення, ручка(ки) управління
гарантійний талон, змішувач
Довжина шлангів підключення
Кількість режимів струменя верхнього душу
Додатково
ексцентрики, з поглиначем шумів
обмежувач температури, із захистом від зворотного потоку, з поглиначем шумів
Види струменя
Режими струменя ручного душу
Склад набору змішувачів
Змішувач для кухні
Змішувач для умивальника
Змішувач для ванни
Змішувач для душу
Змішувач для біде
Душовий гарнітур
Душовий набір
Верхній душ
Душова система
Штанга для душу
Шланг для душу
Душова лійка
Шлангове під'єднання
Запірний вентиль
Сифон для раковини
Термостат для ванни
Вбудована частина змішувача
Фізичні характеристики
Колір
чорний
чорний
Висота виливу
Довжина виливу
173 мм
181 мм
151 мм
166 мм
158 мм
173 мм
194 мм
160 мм
169 мм
142 мм
Вага
Ширина
215 мм
218 мм
215 мм
219 мм
182 мм
218 мм
221 мм
210 мм
215 мм
217 мм
178 мм
Глибина
182 мм
195 мм
166 мм
182 мм
191 мм
205 мм
185 мм
188 мм
191 мм
155 мм
Довжина шланга
Діаметр лійки
Висота
100 мм
115 мм
105 мм
85 мм
109 мм
102 мм
101 мм