Джерело безперебійного живлення Eaton 5P 1150i G2 (5P1150IG2)
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
Закінчується
Хочеш дешевше?
Китай
Форма вихідної напруги: правильна синусоїда
Ефективна вихідна потужність, Вт: 920
Номінальна напруга АКБ, В: 12
Акумуляторна батарея: вбудована
Загальна ємність акумуляторів, A·h: 18
Загальна ємність акумуляторів, Вт⋅год: 216
24 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Максимальна вихідна потужність, VA: 1150
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
США
Тип
джерело безперебійного живлення
Форма вихідної напруги
Максимальна вихідна потужність
1150 VA
Ефективна вихідна потужність
920 Вт
Вихідна напруга
230 В
Вихідна частота
50 Гц, 60 Гц
Тип підключення навантаження
Кількість розеток IEC
8 шт
Тип підключення до мережі
IEC роз'єм
Кількість фаз
Мінімальна вхідна напруга
150 В
Максимальна вхідна напруга
294 В
Рівень шуму
35 дБ
Виконання
Особливості моделі
дисплей, автоматичне регулювання напруги (AVR)
Додатково
автоматичний тест батареї, звукова сигналізація
Безпека
Інтерфейси управління та коммунікації
RS-232, USB Type-B
Номінальна напруга АКБ
12 В
Виробництво
Китай
Комплектація
інструкція, ДБЖ, кабелі IEC-IEC, USB кабель
EAN
Акумуляторна батарея
Акумуляторна батарея
Тип акумулятора
свинцево-кислотний
Загальна ємність акумуляторів
18 A·h
Загальна ємність акумуляторів
216 Вт⋅год
Фізичні характеристики
Колір
чорний
Ширина
150 мм
Висота
233 мм
Глибина
345 мм