Змішувач для умивальника Imprese Deira ZMK122001011
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Чеська Республіка
Призначення: для кухні
Розмір картриджа змішувача 35 мм
Матеріал: латунь
Висота виливу, мм: 282
Довжина виливу, мм: 168
5 років гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Колір: хром
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Imprese Deira ZMK122001011 Imprese Deira ZMK122001011
Grohe Eurocube 31255000 Grohe Eurocube 31255000
Devit Fly 5060050 хром Devit Fly 5060050 хром
Agua Toledo - C090 Agua Toledo - C090
Devit City 56160 Devit City 56160
Hansgrohe Rebris E 110 Chrome 72589000 Hansgrohe Rebris E 110 Chrome 72589000
Основні характеристики
Призначення
для кухні
для кухні
Тип
змішувач
змішувач
Тип поверхні
глянцева
глянцева
Монтаж
врізний
врізний
Керування
одноважільний
одноважільний
двохвентильний
двохвентильний
одновентильний
Тип виливу
стаціонарний
стаціонарний
Форма виливу
Г-подібний, дизайнерська
U-подібний
C-подібний
Г-подібний
Г-подібний
C-подібний
U-подібний
Оснащення
аератор
аератор
аератор, з донним клапаном
аератор, з донним клапаном
Особливості змішувача
картриджний змішувач, керамічний картридж, високий змішувач (від 30 см)
картриджний змішувач
картриджний змішувач, керамічний картридж
картриджний змішувач
монокран
Підключення
до водопроводу
до водопроводу
Розмір картриджа змішувача
35 мм
35 мм
35 мм
35 мм
28 мм
35 мм
Матеріал
латунь
латунь
силумін
Виробництво
Чеська Республіка
Італія
Італія
Німеччина
Китай
Польща
Німеччина
Діаметр підключення
1/2 ″
3/8 ″
1/2 ″
3/8 ″
Колекції
Deira
Inspire
Murrine
Margot
Eurocube
ABC
FLY
Toledo
City
Polo
Rebris E
Комплектація виробу
змішувач, шланги для підведення води, кріпильний набір, гарантійний талон
змішувач, шланги для підведення води, кріпильний набір
гарантійний талон, кріплення, змішувач, шланги для підведення води
гарантійний талон, інструкція, змішувач, шланги для підведення води
кріплення, змішувач
змішувач, гнучкі шланги підведення води, комплект кріплень
Довжина шлангів підключення
45 см
36 см
36.5 см
Додатково
гнучкі шланги підведення води
гнучкі шланги підведення води
керамічний картридж
із захистом від зворотного потоку
Фізичні характеристики
Колір
хром
хром
Висота виливу
282 мм
130 мм
74 мм
216 мм
287 мм
90 мм
225 мм
109 мм
Довжина виливу
168 мм
130 мм
150 мм
170 мм
180 мм
100 мм
180 мм
133 мм
Вага
0.37 кг
Ширина
132 мм
101 мм
50 мм
Глибина
215 мм
225 мм
235 мм
Висота
303 мм
170 мм
110 мм
303 мм
125 мм
330 мм
168 мм