Змішувач для біде Imprese KRINICE (VR15110Z-BT)
Немає в наявності
Уточнюйте ціну
або
Чеська Республіка
Призначення: для біде
Розмір картриджа змішувача 35 мм
Матеріал: латунь
5 років гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Призначення: для біде
Тип виливу:
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Imprese KRINICE (VR15110Z-BT) Imprese KRINICE (VR15110Z-BT)
Уточнюйте ціну
Rav Slezak Sazava S140.5 Rav Slezak Sazava S140.5
Rav Slezak Vltava V140.5 Rav Slezak Vltava V140.5
Rav Slezak Morava MK145.5 Rav Slezak Morava MK145.5
Grohe QuickFix Start S-Size (32281002) Grohe QuickFix Start S-Size (32281002)
Kludi Ambienta 532160575 Kludi Ambienta 532160575
Grohe QuickFix Dice 1018770000 Grohe QuickFix Dice 1018770000
Основні характеристики
Призначення
для біде
для біде
Тип
душовий набір
змішувач
змішувач
Тип поверхні
глянцева
глянцева
Монтаж
прихований
врізний
прихований
врізний
настінний, прихований
на унітаз
Керування
одноважільний
одноважільний
двохвентильний
Тип виливу
Форма виливу
Г-подібний
Г-подібний
V-подібний
Перемикач ванна/душ
Оснащення
аератор
аератор
з гігієнічним душем
аератор, з донним клапаном
аератор, з донним клапаном
з гігієнічним душем
Особливості змішувача
картриджний змішувач
картриджний змішувач
картриджний змішувач, керамічний картридж
картриджний змішувач, обмежувач температури, керамічний картридж
керамічний картридж
Додаткові особливості
гігієнічний душ
гігієнічний душ, душовий шланг
гігієнічний душ
Підключення
до водопроводу
до водопроводу
Розмір картриджа змішувача
35 мм
35 мм
35 мм
28 мм
28 мм
40 мм
Матеріал
латунь
латунь
цинк
цинк
Виробництво
Чеська Республіка
Німеччина
Польща
Польща
Таїланд
Німеччина
Таїланд
Діаметр підключення
1/2 ″
1/2 ″
3/8 ″
3/8 ″
Колекції
Krinice
One
Dozorca
QuickFix
Ambienta
QuickFix, Dice
Tani
Комплектація виробу
тримач для душу, вентиль угловой
змішувач, тримач для душу
тримач лійки, лійка гігієнічного душу (бідетта), прихована частина змішувача, змішувач
кріплення, гнучкі шланги підведення води, змішувач
змішувач, шланги для підведення води, кріплення
донний клапан, шланги підведення води
змішувач, інструмент Grohe QuickTool, кріплення, донний клапан, шланги підведення води
гарантійний талон, інструкція, лійка для гігієнічного душу, змішувач
Довжина шлангів підключення
40 см
39.6 см
Додатково
обмежувач температури, керамічний картридж, підключення для душового шланга
керамічний картридж, лійка гігієнічного душу (бідетта)
обмежувач температури, гнучкі шланги підведення води
Режими струменя ручного душу
1 шт
Фізичні характеристики
Колір
хром
хром
Висота виливу
54 мм
69 мм
65 мм
90 мм
84 мм
92 мм
Довжина виливу
94 мм
119 мм
88 мм
121 мм
115 мм
113 мм
Вага
0.82 кг
1.64 кг
1.6 кг
Ширина
47 мм
Довжина шланга
125 см
125 см
Діаметр лійки
36 мм
27 мм
Висота
115 мм
149 мм
147 мм
151 мм
Габарити в упаковці
Ширина в упаковці
175 мм
350 мм
Висота в упаковці
69 мм
70 мм
Глибина в упаковці
352 мм
170 мм
Вага в упаковці
1.34 кг
1.64 кг
Гарантія
Гарантія
60 міс.
60 міс.
72 міс.
24 міс.
36 міс.
72 міс.
24 міс.
Товари з колекції Krinice
Imprese Krinice 85110
Змішувач для душу
Imprese Krinice 85110
Imprese Krinice VR-10110(Z)
Змішувач для душу
Imprese Krinice VR-10110(Z)
Imprese Krinice VR-15110(Z)-BT
Змішувач для біде
Imprese Krinice VR-15110(Z)-BT
Змішувач для біде
Змішувач для кухні
Змішувач для кухні
Змішувач для умивальника
Змішувач для ванни
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Призначення
Монтаж
Керування
Додаткові особливості
Підключення
Розмір картриджа змішувача
35 мм