Змішувач для умивальника Koller Pool Round Arc (RA0200XL)
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Австрія
Призначення: для умивальника
Матеріал: латунь
5 років гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Призначення: для умивальника
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Koller Pool Round Arc (RA0200XL) Koller Pool Round Arc (RA0200XL)
Devit Style 17012120 Devit Style 17012120
Imprese Perla f03508001CB хром Imprese Perla f03508001CB хром
Primera Frame 11220010 Primera Frame 11220010
Основні характеристики
Призначення
для умивальника
для умивальника
Тип
змішувач
змішувач
Тип поверхні
глянцева
глянцева
Монтаж
врізний
врізний
Керування
одноважільний
одноважільний
Тип виливу
стаціонарний
стаціонарний
Форма виливу
Г-подібний
Г-подібний
Перемикач ванна/душ
Оснащення
аератор
аератор
Особливості змішувача
картриджний змішувач
картриджний змішувач
Підключення
до водопроводу
до водопроводу
Розмір картриджа змішувача
35 мм
35 мм
30 мм
25 мм
25 мм
40 мм
40 мм
35 мм
Матеріал
латунь
латунь
Виробництво
Австрія
Польща
Італія
Чеська Республіка
Польща
Чеська Республіка
Італія
Діаметр підключення
1/2 ″
1/2 ″
Колекції
Round Arc
Brocken
Style
Q-Tap Grand
Eifel
Cromo
Konstante
Fortuna
Frame
Slavonice
Комплектація виробу
змішувач, гнучкі шланги підведення води, кріплення, інструкція
гарантійний талон, інструкція, змішувач
гнучкі шланги підведення води, кріплення, змішувач
гарантійний талон, інструкція, змішувач, шланги для підведення води
змішувач, шланги підведення води
гарантійний талон, інструкція, кріплення, змішувач, шланги для підведення води
змішувач, гнучка підводка, ключ для аератора, кріплення
Довжина шлангів підключення
38 см
Фізичні характеристики
Колір
хром
хром
Висота виливу
75 мм
208 мм
88 мм
110 мм
246 мм
60 мм
60 мм
169 мм
110 мм
Довжина виливу
95 мм
143 мм
125 мм
125 мм
50 мм
130 мм
135 мм
150 мм
161 мм
120 мм
Вага
0.69 кг
1.75 кг
0.73 кг
1.4 кг
0.9 кг
1.1 кг
Ширина
46 мм
50 мм
36 мм
50 мм
50 мм
Глибина
183 мм
168 мм
160 мм
200 мм
165 мм
Довжина шланга
Висота
276 мм
155 мм
286 мм
125 мм
232 мм
160 мм
Габарити в упаковці
Ширина в упаковці
180 мм
Висота в упаковці
70 мм
Глибина в упаковці
200 мм