Акумуляторна батарея Merlion LiFePO4 12.8V 18Ah (LFP12.8-18EB)
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Китай
Номінальна напруга 12 В
Тип акумулятора літій-залізо-фосфатний LiFePO4
Номінальна ємність 18 A·h
Ресурс акумулятора 3000 циклів
Накопичувана енергія, Вт·г: 230
Глибина, мм: 77
Ширина, мм: 181
Висота, мм: 168
Вага, кг: 2.2
Гарантія, міс.: 24
24 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
Номінальна ємність: 18 A·h
Накопичувана енергія: 230 Вт·г
Номінальна ємність: 200 A·h
Накопичувана енергія: 2560 Вт·г
Номінальна ємність: 9 A·h
Накопичувана енергія: 115 Вт·г
Номінальна ємність: 9 A·h
Накопичувана енергія: 115 Вт·г
Номінальна ємність: 12 A·h
Накопичувана енергія: 153.6 Вт·г
Номінальна ємність: 12 A·h
Номінальна ємність: 18 A·h
Накопичувана енергія: 230.4 Вт·г
Номінальна ємність: 18 A·h
Накопичувана енергія: 230 Вт·г
Номінальна ємність: 24 A·h
Накопичувана енергія: 307 Вт·г
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Merlion LiFePO4 12.8V 18Ah (LFP12.8-18EB) Merlion LiFePO4 12.8V 18Ah (LFP12.8-18EB)