Змішувач для біде Paffoni Light Matt Black LIG135NO
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Італія
Призначення: для біде
Матеріал: латунь
Висота виливу, мм: 93
Довжина виливу, мм: 115
5 років гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Тип поверхні: матова
Колір: чорний
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Paffoni Light Matt Black LIG135NO Paffoni Light Matt Black LIG135NO
Hansgrohe Finoris Matt Black 76200670 Hansgrohe Finoris Matt Black 76200670
Ferro Stratos BSC6BL Ferro Stratos BSC6BL
Hansgrohe Rebris E Matt Black 72211670 Hansgrohe Rebris E Matt Black 72211670
Hansgrohe Talis E Matt Black 71720670 Hansgrohe Talis E Matt Black 71720670
Hansgrohe Vernis Blend Matt Black 71210670 Hansgrohe Vernis Blend Matt Black 71210670
Hansgrohe Rebris S Matt Black 72210670 Hansgrohe Rebris S Matt Black 72210670
Основні характеристики
Призначення
для біде
для біде
Тип
змішувач
змішувач
Тип поверхні
матова
матова
Монтаж
врізний
врізний
Керування
одноважільний
одноважільний
Тип виливу
стаціонарний
стаціонарний
Форма виливу
Г-подібний
Г-подібний
Оснащення
аератор, з донним клапаном
аератор, з донним клапаном
з донним клапаном, аератор
аератор
з донним клапаном, аератор
Особливості змішувача
картриджний змішувач, керамічний картридж
картриджний змішувач
Підключення
до водопроводу
до водопроводу
Розмір картриджа змішувача
34 мм
Матеріал
латунь
латунь
Виробництво
Італія
Німеччина
Польща
Німеччина
Діаметр підключення
3/8 ″
3/8 ″
Колекції
Light
Elle
Ringo
JO
Finoris
Stratos
Tango
Rebris E
Talis E
Vernis Blend
Rebris S
Комплектація виробу
гарантійний талон, кріплення, змішувач, донний клапан, шланги для підведення води
гарантійний талон, кріплення, змішувач, донний клапан
гарантійний талон, кріплення, змішувач
донний клапан, змішувач, шланги для підведення води, кріпильний набір, гарантійний талон
гігієнічний душ, змішувач, донний клапан, шланги для підведення води
змішувач, гнучкі шланги підведення води, комплект кріплень
гарантійний талон, донний клапан, кріплення, змішувач, шланги підведення води
Довжина шлангів підключення
37 см
35 см
34 см
35 см
36 см
39 см
40 см
40.9 см
39 см
Додатково
гнучкі шланги підведення води
гнучкі шланги підведення води
обмежувач температури, регулювання витрати води
Фізичні характеристики
Колір
чорний
чорний
Висота виливу
93 мм
96 мм
102 мм
98 мм
99 мм
98 мм
89 мм
78 мм
80 мм
89 мм
Довжина виливу
115 мм
110 мм
118 мм
135 мм
129 мм
130 мм
120 мм
116 мм
127 мм
120 мм
Ширина
49 мм
50 мм
50 мм
52 мм
45 мм
Глибина
129 мм
154 мм
139 мм
Висота
162 мм
144 мм
159 мм
187 мм
156, 191 мм
120 мм
141 мм
143 мм
129 мм
126, 157 мм
143, 173 мм