Радіатор для опалення Purmo Ventil Compact 22 400x500 (F072204005011300)
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Польща
Площа обігріву, м²: 6.12
Матеріал радіатора: сталь
Висота 400 мм
Довжина 500 мм
Глибина, мм: 100
Під'єднання: нижнє
Тип панельного радіатора: 22
10 років гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Під'єднання: нижнє
Висота, мм: 400
Довжина, мм: 500
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Основні характеристики
Площа обігріву
6.12 м²
9.79 м²
7.84 м²
17.14 м²
13.46 м²
6.32 м²
6.27 м²
7.84 м²
6.84 м²
9.15 м²
9.65 м²
Матеріал радіатора
сталь
сталь
Тип радіатора
панельний
панельний
Монтаж
настінний
настінний
Під'єднання
нижнє
нижнє
Розташування нижнього підключення
справа
справа
Тип панельного радіатора
22
Типорозмір сталевого радіатора
200x800 мм
400x400 мм
400x400 мм
400x500 мм
505x405 мм
200x1000 мм
500x500 мм
Теплова потужність
612 Вт
979 Вт
784 Вт
1714 Вт
1346 Вт
632 Вт
627 Вт
784 Вт
684 Вт
915 Вт
965 Вт
Призначення
для автономного опалення, для центрального опалення
для центрального опалення, для автономного опалення
Максимальна температура
110 °C
110 °C
110 °C
110 °C
110 °C
110 °C
110 °C
110 °C
110 °C
110 °C
110 °C
Комплектація
кріплення, інструкція, заглушка
пробка, кран Маєвського
кран Маєвського 1/2″, верхню решітку, бічну панель, монтажні кронштейни
радіатор, кріплення, заглушка, кран Маєвського
кріплення, пробка, кран Маєвського
пробка, кран Маєвського
Максимальний тиск
10 бар
Діаметр (дюйм)
1/2 ″
Товщина металу
1.25 мм
1.25 мм
1.25 мм
1.25 мм
1.25 мм
1.25 мм
1.2 мм
1.2 мм
1.25 мм
1.25 мм
1.25 мм
Виробництво
Польща
Італія
Словаччина
Словаччина
Німеччина
Німеччина
Колекції
Line-V
Profil-V
Об'єм води в радіаторі
2.25 л
3.6 л
2 л
6.3 л
4.95 л
1.75 л
2.19 л
2.06 л
2.5 л
2.58 л
Особливості моделі
вентильна вставка M30x1.5
вентильна вставка M30x1.5
Фізичні характеристики
Міжосьова відстань
50 мм
50 мм
50 мм
50 мм
50 мм
50 мм
50 мм
50 мм
50 мм
50 мм
50 мм
Висота
400 мм
400 мм
200 мм
400 мм
400 мм
400 мм
400 мм
400 мм
505 мм
200 мм
500 мм
Довжина
500 мм
800 мм
800 мм
1400 мм
1100 мм
400 мм
400 мм
500 мм
405 мм
1000 мм
500 мм
Глибина
100 мм
100 мм
102 мм
100 мм
100 мм
100 мм
100 мм
102 мм
102 мм
100 мм
Колір
білий
білий
Вага
11 кг
9.01 кг
9.6 кг
14 кг
Гарантія
Гарантія
120 міс.
120 міс.
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Фінляндія
Площа обігріву
Матеріал радіатора
Тип радіатора
Монтаж
Під'єднання
Тип панельного радіатора
Теплова потужність
612 Вт
Призначення
Максимальна температура
110 °C
Комплектація
Максимальний тиск
Діаметр (дюйм)
Товщина металу
1.25 мм
Виробництво
Об'єм води в радіаторі
2.25 л
Фізичні характеристики
Міжосьова відстань
50 мм
Висота
400 мм
Довжина
500 мм
Глибина
100 мм