Болгарка Ryobi RAG 18X-1C40S (5133005614)
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Китай
Живлення: від акумуляторів
Обороти, об/хв: 9200
Напруга акумулятора, В: 18
Ємність акумулятора, A/год: 4
Тип акумулятора: Li-Ion
Діаметр диска, мм: 125
24 міс. гарантії від виробника
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Ryobi RAG 18X-1C40S (5133005614) Ryobi RAG 18X-1C40S (5133005614)
Bosch GWX 18V-10 (06017B0100) Bosch GWX 18V-10 (06017B0100)
Основні характеристики
Тип
кутові (болгарки)
кутові (болгарки)
Призначення
професійний
професійний
побутовий
Живлення
від акумуляторів
від акумуляторів
Розмір
середня
Обороти
9200 об/хв
Потужність
1000 Вт
Функції
Напруга акумулятора
18 В
18 В
18 В
Ємність акумулятора
4 A/год
Електроживлення
Різьба шпинделя
М14
Діаметр посадкового отвору
22,23 мм
Виробництво
Китай
Акумуляторна батарея
Тип акумулятора
Li-Ion
Фізичні характеристики
Діаметр диска
125 мм
125 мм
125 мм
Вага
2 кг
2.3 кг
Колір
зелений
блакитний
блакитний
Габарити в упаковці
Ширина в упаковці
Висота в упаковці
Глибина в упаковці
Вага в упаковці
Гарантія
Гарантія
24 міс.
12 міс.
12 міс.
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Японія
Тип
Призначення
Обороти
Функції
Напруга акумулятора
18 В
Ємність акумулятора
4 A/год