Кухонна мийка Zerix Z7750-06-180D (ZX1595)
до закінчення акції: 16 днів
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Хочеш дешевше?
Китай
Ширина мийки, мм: 770
Матеріал: нержавіюча сталь
Особливості моделі: з крилом, із сифоном, з реверсивною установкою
Глибина мийки, мм: 500
Ширина основної чаші, мм: 400
Глибина основної чаші, мм: 400
Висота основної чаші, мм: 180
24 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Китай
Установка
на стільницю
Кількість чаш
Особливості моделі
з крилом, із сифоном, з реверсивною установкою
Розташування крила
зліва, справа
Переваги моделі та технологічні особливості
нержавіюча сталь високої міцності
Форма
овальна
Тип поверхні
мікротекстура
Комплектація
кріплення, сифон, ущільнювальна стрічка, кухонна мийка
Виробництво
Фізичні характеристики
Ширина мийки
770 мм
Глибина мийки
Ширина основної чаші
400 мм
Глибина основної чаші
400 мм
Висота основної чаші
180 мм