Кухонна мийка Zerix Z6350-08-180D (ZM0564)
Авторизуйтесь
щоб користуватися бонусами
Матеріал: нержавіюча сталь
Особливості моделі: з крилом, із сифоном, з реверсивною установкою
Глибина мийки, мм: 500
24 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Також купують в категоріях
Китай
Матеріал
Установка
на стільницю
Кількість чаш
Особливості моделі
з крилом, із сифоном, з реверсивною установкою
Розташування крила
зліва, справа
Переваги моделі та технологічні особливості
нержавіюча сталь високої міцності
Форма
прямокутна
Тип поверхні
мікротекстура
Комплектація
кріплення, сифон, ущільнювальна стрічка, кухонна мийка
Гарантія
24 міс.
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Документація
Будьте першим, хто напише відгук
На питання відповідають експерти
Порівняйте зі схожими моделями
Основні характеристики
Матеріал
нержавіюча сталь
нержавіюча сталь
Установка
на стільницю
Кількість чаш
1 шт
1 шт
Типорозмір додаткової чаші
Діаметр зливного отвору
Особливості моделі
з крилом, із сифоном
Розташування крила
зліва, справа
справа
Розташування переливу
Форма
прямокутна
овальна
овальна
Тип поверхні
мікротекстура
матова
матова
Комплектація
Колекції
Фізичні характеристики
Ширина мийки
630 мм
630 мм
630 мм
660 мм
780 мм
770 мм
770 мм
780 мм
750 мм
750 мм
650 мм
Глибина мийки
500 мм
500 мм
500 мм
420 мм
480 мм
500 мм
500 мм
420 мм
490 мм
490 мм
500 мм
Висота мийки
180 мм
160 мм
160 мм
180 мм
180 мм
180 мм
Ширина основної чаші
400 мм
400 мм
400 мм
400 мм
400 мм
Глибина основної чаші
400 мм
400 мм
400 мм
400 мм
400 мм
Висота основної чаші
180 мм
180 мм
180 мм
180 мм
180 мм