Кухонна мийка Zerix Z8050L-06-160P (ZS0593)
Матеріал: нержавіюча сталь
Особливості моделі: з крилом, з отвором, із сифоном
Також купують в категоріях
Будьте першим, хто напише відгук
з крилом, з отвором
з отвором, із сифоном
сифон, кухонна мийка
кухонна мийка
Ширина мийки
800 мм
800 мм
800 мм
800 мм
800 мм
800 мм
800 мм
800 мм
800 мм
800 мм
800 мм
Глибина мийки
500 мм
500 мм
600 мм
600 мм
600 мм
600 мм
500 мм
600 мм
600 мм
500 мм
600 мм
Висота мийки
160 мм
160 мм
160 мм
160 мм
180 мм
180 мм
160 мм
160 мм
160 мм
Ширина основної чаші
400 мм
400 мм
Глибина основної чаші
400 мм
400 мм
Висота основної чаші
160 мм
160 мм