Кухонна мийка Zerix Z8050R-06-160P (ZS0598)
Відправимо сьогодні
Авторизуйтесь
щоб користуватися бонусами
Матеріал: нержавіюча сталь
Особливості моделі: з крилом, з отвором, із сифоном
Глибина мийки, мм: 500
24 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Також купують в категоріях
Китай
Матеріал
Установка
на стільницю
Кількість чаш
Особливості моделі
з крилом, з отвором, із сифоном
Розташування крила
зліва
Переваги моделі та технологічні особливості
нержавіюча сталь високої міцності
Форма
прямокутна
Тип поверхні
полірована
Комплектація
сифон, кухонна мийка
Гарантія
24 міс.
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук
На питання відповідають експерти
Порівняйте зі схожими моделями
Основні характеристики
Матеріал
нержавіюча сталь
нержавіюча сталь
Установка
на стільницю
Кількість чаш
1 шт
1 шт
Типорозмір додаткової чаші
Діаметр зливного отвору
Особливості моделі
з крилом, з отвором
з крилом, з отвором
з отвором, із сифоном
Розташування крила
зліва
справа
справа
Розташування переливу
Форма
прямокутна
Тип поверхні
полірована
матова
мікротекстура
мікротекстура
матова
Комплектація
сифон, кухонна мийка
Колекції
Фізичні характеристики
Ширина мийки
800 мм
800 мм
800 мм
800 мм
800 мм
800 мм
800 мм
800 мм
800 мм
800 мм
800 мм
Глибина мийки
500 мм
500 мм
500 мм
600 мм
600 мм
600 мм
600 мм
600 мм
500 мм
600 мм
600 мм
Висота мийки
160 мм
160 мм
160 мм
160 мм
160 мм
160 мм
180 мм
160 мм
180 мм
180 мм
Ширина основної чаші
400 мм
Глибина основної чаші
400 мм
Висота основної чаші
160 мм